Ieskaties

20 komentāri par “Justin Bieber: Pray

 1. to talyc

  Tieši tā! Bet vai mums trūkst kristīgi izpildītāji ar daudz saturīgākiem tekstiem, ko publicēt, ka jāpublicēt sekulāras mūzikas izpildītāji?

  Es vienkārši paskatījos kādi vēl te mūziķi ir publicēti, piem., Korn, Lenny Kravitz, Sex Pistol… Ielikts klips un teksts, bez jebkāda paskaidrojuma. Nu un ko man tas dod?

 2. Tad jau tik pat labi raksta autora taisnība arī ir tāda, kas grib spīdēt ļaužu priekšā, jo raksta sākumā ir ievieta rakstvieta “…Dievu lūdzot, nepļāpājiet kā pagāni; jo tie domā, ka tie savas pļāpāšanas dēļ taps paklausīti. Mt.6:2-7”
  Es secinu, ka Biebers ir pagāns, kurš tikai pļāpā…

 3. Nu kāds pateiks man savas domas par kulta priekšmetu ( krucifiksu 1m x 0.50m ) turēšanu mājās…saka ka nēesot ieteicams…

 4. Roberto paldies..tikai esmu bez *un*…:)
  jau meklēju un vairākās vietās…bet tomēr nesaņēmu atbildi uz jautājumu…

 5. to Andris Marija

  Iesaku pameklēt Google angļu valodā “crucifix”. Par pašu krisifiksu ir daudz un dažādu viedokļu, bet par Tevis minēto izmēru ātri pārmekējot neko neatradu.

 6. probable He (not Bieber) would throw it away and say what is written in 3. Moz. 26:1 & Jer. 25:6b

 7. he=-he..tas izmērs tikai tā tika minēts…galvenais par to lietošanu un turēšanu mājās nevis kulta vietās…

 8. Nu Moz. un Jer. jau runāja par dievekļiem…bet tad jau par krucifiksu i nezināja – tas jau it kā Kristus atveids…:)

 9. to Andris Marija

  Jā, Mozus un Jeremija domāja par dievēkļiem un roku darinātiem tēliem. Es domāju, ka viss atkarīgs no Tavas sirds stāvokļa, ko Tu ar to krusifiksu dari? – vai Tu viņu pielūdz, vai arī tas Tev liek atcerēties par Kristus upuri?

  Zinu, ka šeit viedokļi atšķirās, bet es zinu, ka neviena bilde, filma vai (piedodiet) krusifiks nespēj attēlot patiesās Jēzus ciešanas…

 10. Bet kā, draugi, ir ar “krusta mešanu.” Vai tas ir saistīts ar bluķa vilkšanu un cik lielu krustu, no kāda materiāla un kurā virzienā un cik bieži vēlams mest?

  Un, atgriežoties pie tēmas, kā ar “lūgšanu skaitīšanu.” Vai tas būtu tas pats, kas skaitīt zvaigznes vai arī tas pats, kas skaitīt aitas pirms gulēt iešanas? Varbūt vislabāk lūgšanas skaitīt pirms gulēt iešanas, lai labāk nāk miegs, vienīgi jautājums, kuras lūgšanas ir jāskaita – savas vai citu?

  Kādas ir jūsu domas?

  Ar cieņu,
  gviclo

 11. Neko nesapratu no Gviclo teiktā… Viņa ieliktais teksts galīgi ne pa šo tēmu :)

Atbildēt