141. Kādu ticības apliecību satur Mazais Katehisms?


Jauns sākums – vienmēr online for free

e-BAZNICĀ nav pavasara, ziemas vai cita gada laika. e-BAZNICĀ vienmēr ir labākais laiks un īstākais brīdis. Te vienmēr ir labi. Arī šodien. Sāksim septīto sezonu. Starts!


Visus jautājumus sūtiet e-redakcijai . Visas idejas un notikumus aktualizējiet mūsu forumā e-POLEMIKA. Kristiešu pasākumus noteikti izsludiniet e-AFIŠĀ. Lasiet un studējiet Dieva vārdu e-BĪBELĒ bez mitas. To visu paldies Dievam e-BAZNICA dāvā mums vienmēr on-line for free.

Par prieku e-BANZICAs e-draugiem un ne-e-draugiem 2010.gads iesācies ar jaunu rekordu. e-BAZNICU apmeklēja 1 472 i-neta lietotāji vienā dienā. Varat aplūkot pieauguma dinamiku no 2007.gada marta līdz šim.

Tava e-BAZNICA ir pasargāta nevien no gada laiku maiņām, bet arī no attāluma un robežām. Mūs pastāvīgi lasa arī Lielbritānijā, Īrijā, ASV, Zviedrijā, Beļģijā, Vācijā, Norvēģijā un Dānijā.

Līdz šim e-BAZNICĀ daudzus ir “iemānījuši” sekojoši meklētie vārdi: “ebaznica”, “advente”, “e bibele”, “hieroglifi”, “e-bibele”, “misters bins”, “aborts video”, “e-baznīca”, “bībele” un “ebaznica.lv”

Tā tam jābūt – kas meklē, tas atrod.

Nāciet uz e-BAZNĪCU, lasiet, domājiet un rakstiet. Atbalstiet mūs domās, vārdos un darbos.

Saņemts no Ivo Jaša:

Paldies jums liels par jauno projektu, saku no sirds, – ka dod iespēju izteikt savas domas un argumentēties ar citiem. Un par šodienas labo video!

Saņemts no Didža Meļķa:

Kļovā lapa jums tā e-baznīca ir sanākusi. Un klipiņi ir primā.

Kristaps Kēdis: atsūtija sekojošo:

Nu jā – cepuri tok nost ebaznica priekšā – labs projekts, dizains ar labs – tā tik turēt un uz priekšu ar Dieva svētību!

Igors Maslakovs rakstīja:

Jā gribēju pateikt, tas ir vienreizēji kādu lapu esat salikuši uz wordpress, es sakumā nemaz nesapratu. To varētu kā paraugu rādīt visiem wordpress blogeriem…

Tavas domas par e-BAZNICU:

  • oti laba (22%)
  • ir ok (21%)
  • laba (19%)
  • cepuri nost e-ntuziastiem (16%)
  • nav ko piebilst (16%)
  • proud to b-e (6%)

Seko līdzi e-dzīvei un esi kopā ar mums:

Birkas:Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.