216. Kas ir labi darbi?


Garīgais interneta autobuss arī Latvijā

Beidzot notikusi ilgi gaidītā Virtuālās Baznīcas atjaunošana ar jaunu sparu, proti, Guntis (Virtuālā Baznīca) un ario (Tava Baznīca) apvienojušies projetā “Interneta autobuss” un turpmāk savus projektus vadīs no mobila interneta autobusa, kurš pārvietosies pa Latvijas teritoriju, sasniedzot par tālākos valsts nostūrus ar “interneta misiju.”

Šobrīd autobus atrodas uz Rīgas apvedceļa (A1) netālu no Baltezera viadukta, un tuvākajā laikā uzsāks savu vislatvijas turneju. Katrs, kas uzņems šo unikālo misionāru, dzirdēs ne vien kristīgo vēsti vismodernākajā veidā, bet arī varēs izmantot internetu un saņemt pamatapmācību darbā ar datoru un globālajā tīmeklī.

Idejas autori uzskata, ka sākotnēji interese un atsaucība varētu būt liela. Savukārt, vēlāk labās atsauksmes viņus apsteigs, un busiņš būs mīļi gaidīts viesis ikkatrā vietā.

Viņa e-minece šo ideju novērtēja kā interesantu, tomēr atzina, ka to būtu jāuztur un jāfinansē no valsts līdzekļiem un kristīgā vēsts varētu būt vienīgi izvēles jautājums. Internetam pieslēgts dators ir mūsu nākotne, neatkarīgi no tā, vai mēs to vēlamies vai nē.

e-pāvests piebilda, ka līdz šim vēl viņa senie cīņu biedri e-mineci nav aicinājuši piedalīties šajā projektā.

Šefību pār projektu ir uzņēmies Guntis, kurš kalpo arī kā mācītājs. Savā draugiem.lv dienasgrāmatā viņš minēja, ka līdzīgi projekti tiek realizēti citur pasaulē, īpaši trešās pasaules valstīs. “Mēs domājām par biroju, tad kāpēc lai tas nebūtu uz riteņiem!”

e-ntizasti novēl labu ceļa vēju ripojošam misionāram, un cer, ka projektam būs labi panākumi un ilgs mūžs[, un tas nebūs kaut kāds joks].

Birkas:Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Garīgais interneta autobuss arī Latvijā”

  1. jean:


    vai šis ir: april, april ? :) :)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.