Skip to content
5. decembris, 2025
  • Draugiem
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • RSS

e – BAZNĪCA ✞

Grēka alga ir nāve, bet Dieva balva ir mūžīga dzīvība Kristū Jēzū, mūsu Kungā.

Primary Menu
  • e-kontakti
  • e-projekts
  • e-ARHĪVS
  • e-POLEMIKA
  • e-BĪBELE
  • e-BĻJ
  • E-LTA
  • e-AFIŠA

96. No kādām lietām ticīgajiem ir jāizvairās, lai stāvētu uz pareiza ceļa?

  • Sākums
  • Dievišķa īstenība
  • e-refleksijas

Dievišķa īstenība

Dītrihs Bonhēfers
Noklausies šo e-publikāciju

Ikvienu, kurš vēlas klausīties, pēc noteiktas secības lasītas Bībeles grāmatas mudinās doties uz turieni un atrasties tur, kur Dievs darbojies, lai cilvēku izglābtu uz mūžīgiem laikiem.

Dievišķa īstenība


Dievkalpojuma lasījumos Svēto Rakstu vēstures grāmatas mums atklāsies pilnīgi no jauna. Mēs ņemam dalību tajā, kas reiz noticis mūsu pestīšanas labā, paši sevi pazaudējot un aizmirstot. Mēs ejam cauri Sarkanajai jūrai, tuksnesim, pāri Jordānai uz apsolīto zemi, līdz ar Israēlu krītam šaubās un neticībā un caur sodu un grēksūdzi atkal no jauna piedzīvojam Dieva palīdzību un uzticību.

Turklāt tās nav iedomas, bet gan svēta un dievišķa īstenība. Mēs tiekam izrauti no mūsu pašu eksistences un nolikti tās svētās Dieva vēstures centrā, kura risinās šeit, uz zemes. Tur Dievs ir darbojies ar mums, un tur Viņš arī šodien ar Savām dusmām un žēlastību strādā pie mūsu problēmām un grēkiem.

Ne tā, ka Dievs būtu mūsu šodienas dzīves skatītājs un līdzdalībnieks, svarīgi, ka svētbrīdī mēs esam klausītāji un dalībnieki Dieva darbā un svētās vēstures norisēs, piedalāmies Kristus veikumā šeit, uz zemes, un, ja mēs esam tur, arī Dievs šodien ir pie mums.

Tēmas: Dzīve kopībā Gads kopa ar Dītrihu Bonhēferu Ikdienas meditācijas Kristus veikums mūsu pestīšana svētā vēsture vēstures grāmatas

Continue Reading

« Kā sātans attur cilvēkus no pielūgsmes
Nemitīga prieku un bēdu mija »
                       

Ieskaties

Kopīgā deklarācija par taisnošanas mācību
Lasīt Dieva vārdu var būt kaitīgi
Baznīca ir Dieva Svētā Gara instruments
Kristieši un neticīgie

Atbildēt Atcelt atbildi

Lai komentētu, jums jāpiesakās sistēmā.

  • Aktuālākie
  • Komentētākie
  • Atradums vēlreiz apliecina Bībeles vēsturisko precizitāti Atradums vēlreiz apliecina Bībeles vēsturisko precizitāti
    • e-ziņas

    Atradums vēlreiz apliecina Bībeles vēsturisko precizitāti

  • Atvēlēt vietu Dievam Atvēlēt vietu Dievam
    • e-refleksijas

    Atvēlēt vietu Dievam

  • Jaunpiedzimšanas notikums Jaunpiedzimšanas notikums
    • e-refleksijas

    Jaunpiedzimšanas notikums

  • Nest vislielāko gaismu Nest vislielāko gaismu
    • e-video

    Nest vislielāko gaismu

  • Upurēt dēlu Upurēt dēlu
    • e-apceres

    Upurēt dēlu

  • Ieteikumi LELB Satversmes Preambulas grozījumiem
    • e-refleksijas

    Ieteikumi LELB Satversmes Preambulas grozījumiem

  • Doma baznīcā saimnieko “Jaunā Paaudze”
    • e-ziņas

    Doma baznīcā saimnieko “Jaunā Paaudze”

  • Kas ir Svētais Gars?
    • e-mācība

    Kas ir Svētais Gars?

  • Nozīmīgs notikums
    • e-ziņas

    Nozīmīgs notikums

  • Tim Minchin: Pope Song
    • e-mūzika
    • e-video

    Tim Minchin: Pope Song

Atrodi

  • Bauslība un Evaņģēlijs
  • Baznīcas gada sprediķi vienuviet
  • Ilgi gaidītais latviešu sprediķu krājums
  • Lasāmviela ticības spēkam
  • Luteriskās ticības apliecības

Ienāc

  • Reģistrēties
  • Aizmirsi paroli

Līdzīgās e-publikācijas

  • Kaina zīme
  • Taisnošanas darbs, ko veic Dievs
  • Cilvēku tirdzniecība
  • Jaunā Derība liecina par Jēzu
  • Jēzus Kristus – pestīšanas vēstures centrālā ass
  • Dieva eksistence
  • Atklātais Kristus jautājums

Pēdējie komentāri

  • Janis Karklins: “grēcinieki..Labi, ja to saprotam”
  • gviclo: “Šīs pārdomas liek apdomāt to šauro un neredzamo robežu starp cilvēcīgo naidu un ambīcijām un starp dievišķo pavēli šķīsti sludināt.…”
  • e-firziķis: “Dzirdēju televīzijā dižputna Vanaga olas jaunizperētā arhivanckara čiepstēšanu, kas atgādināja repera Armanda parodēto gaišo misionāru draudzes garīgo skolotāju, kas pamatīgi…”
  • Janis Karklins: “Āmen!”
  • Roberto: “ņemot vērā paradigmu - jo mazāk zin, jo savās acīs gudrāks šķiet - tad visdrīzāk uzrastos daudz "gudro", kas zinātu…”

RSS e – POLEMIKA

  • Vai kremēt mirušo ir kristīga prakse?
  • Par LELB arhibīskapa kalpošanas laiku
  • Kāpēc "nomira" e-BAZNĪCAs forums?

RSS Dieva vārds katrai dienai

  • Atkl.21:6
    Es iztvīkušam došu no dzīvības ūdens avota bez maksas.

ilustrētā baznīca

Aizlieguma zīme

Animācijas filma

e-BAZNĪCĀ

  • e-apceres
  • e-aptaujas
  • e-audio
  • e-bildes
  • e-intervijas
  • e-joki
  • e-lūgšanas
  • e-mācība
  • e-mūzika
  • e-paziņojumi
  • e-poēzija
  • e-raksti
  • e-refleksijas
  • e-sprediķi
  • e-video
  • e-ziņas

Tēmas

1. Mozus grāmatas skaidrojums animācijas filma ASV Bauslības un Evaņģēlija noslēpumi Bībele Bībeles mācības studijas Dienišķo lūgšanu gads Dienišķā maize Dieva Dēls Dieva likums Dieva mīlestība Dieva vārds Dieva Vārds katrai gada dienai Dieva žēlastība Dzīvības ceļš e-baznica.lv Es gribu dzīvot šīs dienas ar Tevi Gads kopa ar Dītrihu Bonhēferu grēku piedošana Ikdienas ar Pirmo Mozus grāmatu Ikdienas meditācijas Jēzus Kristus Kristība Kristīgā dogmatika Kristīgā dzīve kristīgā mācība kristīgā mūzika Kristīgās ētikas un morāles rokasgrāmata kristīgā ētika Lasāmviela ticības spēkam Lutera citāti lūgšana Mazā katehisma skaidrojums Mārtiņš Luters par lūgšanu Piecas minūtes kopā ar Luteru Pāvila vēstules galatiešiem skaidrojums Svētais Gars Svētais Vakarēdiens Svētie Raksti Svēto Rakstu apceres katrai dienai ticība ticības realitāte Tēvreize velns
  • Aleksandrs Bite
  • Dītrihs Bonhēfers
  • Mārtiņš Luters
  • Georgs Mancelis
  • Ilārs Plūme
  • Markku Särelä
  • Karls F. V. Valters
  • Hermanis Zasse
  • Draugiem
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • RSS
Pārpublicējot obligāti jānorāda atsauce. Visas tiesības patur :: e-BAZNICA :: © 2007-2025