93. Kad laulības šķiršana ir atļauta?


Cilvēcīgo attiecību nozīme

Gandrīz vai nav laimīgākas sajūtas par to, kā sajust, ka vari būt kaut kas citiem cilvēkiem. Pie tam, pilnīgi nemaz nav svarīgs skaits, bet gan intensitāte.

Cilvēcīgo attiecību nozīme


Galu galā cilvēciskās attiecības gluži vienkārši ir svarīgākais dzīvē, tur neko nevar mainīt modernais panākumu cilvēks, bet arī ne tie, kas neko nezina par cilvēcīgajām attiecībām.

Dievs pats ļauj mums kalpot cilvēcīgajā. Noteikti, pārāk izteikta cilvēcīgo attiecību kopšana un tas, ka viens otram kaut ko nozīmējam var vest pie cilvēciskā kulta, kas ir neatbilstošs realitātei. Bet pretstatā tam es šeit domāju to vienkāršo lietu, ka mūsu dzīvē mums cilvēki ir svarīgāki pār visu citu. Un noteikti tas nenozīmē lietu pasaules un praktiskā veikuma nenovērtēšanu.

Bet gan kas man ir skaistākā grāmata vai glezna vai māja vai bagātības pret manu sievu, vecākiem un draugu? Tā katrā ziņā var runāt tikai tas, ka savā dzīvē patiešām ir atradis cilvēkus. Daudziem šodienas cilvēkiem cilvēks ir tikai daļa no lietu pasaules. Un tas ir tāpēc, ka viņiem cilvēciskā piedzīvojums vienkārši ir pietrūcis.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.