67. Kad mēs turam savus vecākus mīļus un dārgus?


Baudīt savu dienišķo garīgo maizi

No garīgiem meklētajiem vislielākās cerības palikt un pieaugt žēlastība vienmēr ir tam, kas ar vislielāko rūpību un uzticību izturas pret Dieva vārdu, par to domā, runa, lasa un raksta, jo šajās lietās mājo un darbojas Svētais Gars.

Baudīt savu dienišķo garīgo maizi


Tāpēc, ja patiesi velies iemantot mūžīgo dzīvību, tad paliec pie garīgām lietām. Ja tev nav laika lietot Dieva vārdu tik daudz, cik nepieciešams, tev ir jāatrod laiks, vai nu dienā, vai naktī, jo “tā ir viena nepieciešamā lieta”. Bet. ja tu jau iepriekš vari pateikt, ka tev neatradīsies laika, tad arī es tev varu pateikt, ka tu netiksi izglābts un tev ir jāatmet domas par debesīm.

Bez pienācīgas Dieva vārda lietošanas nav iespējams uzturēt garīgu dzīvību un iemantot mūžību. Ja, piemēram, tu esi ieslodzīts cietumā un atrauts no Dieva vārda, Tas Kungs par tevi var parūpēties īpaši. Taču, ja tev ir pieejams Dieva vārds un tu ar to nerēķinies, tad tava attieksme pret Dieva vārdu skaidri atklāj, ko tu vērtē augstāk — debešķīgo vai pasaulīgo.

Visiem kristiešiem, dvēseļkopējiem, mācītājiem un lajiem ir cītīgi jāmudina cilvēki lietot Dieva vārdu! Tu katrā ziņā rīkojies labi un pareizi, ja paēdini izsalkušu un nabadzīgu cilvēku. Taču simtkārt labāk tu rīkotos, ja padarītu cilvēku pašu spējīgu turpmākā dzīvē gādāt un baudīt savu dienišķo garīgo maizi. Tas, kas māca cilvēkiem pašiem lietot Dieva vārdus, dara brīnišķīgu darbu.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.