189. Ko Bībele māca par Jēzus piedzimšanu?


Vatikānā uzdarbojas sātans

Seksa skandāls Romas katoļu baznīcā esot pierādījums tam, ka “Vatikānā uzdarbojas sātans”, uzskata Svētā Krēsla galvenais eksorcists Gabriele Amorts.

85 gadus vecais garīdznieks, kurš par Vatikāna galveno sātana izdzinēju strādā jau 25 gadus un esot saskāries ar 70 tūkstošiem dēmoniskas apsēstības gadījumiem, apgalvo, ka līdz ar sātana iemājošanos Romas katoļu baznīcā sākušās cīņas par varu un parādījušies kardināli, “kuri netic Jēzum”, un bīskapi, “kuri ir saistīti ar dēmonu”, raksta The Times.

Citi eksorcisti uzskata, ka G.Amorts esot pārsteidzies ar secinājumiem, jo viņam neesot drošu pierādījumu, ka daļa garīdznieku ir sātanisko sektu locekļi.

Pasaules galvenais nelabā izdzinējs Itālijas laikrakstam La Repubblica raksturojis sātanu. “Tas ir tīrs, neredzams gars. Bet tas sludina zaimus un ciešanas caur personu, kuru ir apsēdis. Tas var palikt neredzams, runāt daudzās valodās, pārveidoties vai izlikties par patīkamu. Dažreiz tas mani uzjautrina” stāsta G.Amorts.

Lai izsvēpētu ļauno garu no cilvēka, apsēsto nākoties turēt pat sešiem asistentiem. Apsēstie procedūras laikā kauc, kliedz un izspļauj dažādus priekšmetus, ko G.Amorts saglabājot. “Visdažādākās lietas var nākt ārā pa viņu muti – gan pirksta lieluma metāla gabali, gan rožu ziedlapas,” stāsta sātana izdzinējs.

Savulaik viņš paziņoja, ka Ādolfs Hitlers un Josifs Staļins ir bijuši nelabā apsēsti. Tēvs Amorts arī bija viena no Vatikāna amatpersonām, kas brīdināja, ka rakstnieces Džoannas K.Roulingas grāmatas par Hariju Poteru rada “maldīgu iespaidu par atšķirību starp melno un balto maģiju”.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Vatikānā uzdarbojas sātans”

 1. moritz:


  shis arī ir krietns piipeetaajs… :D

 2. gviclo:


  Man labpatīk domāt, ka neviens arī nešaubās par to, ka attiecīgie skandāli ir grēks, nevis labs un teicams darbs.

  Turklāt, jautājums ir arī par to, kas ir RKB nebiblisko mācību avots?

  Ar cieņu,
  gvicloLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.