Rindas pie baznīcas
Rietumvalstu iedzīvotāji, kuri it pieraduši svētdienās redzēt pustukšus dievnamus, nespēj iedomāties ļaužu pūļu drūzmēšanos pie ieejas celtnē, kurā tiek sludināta kristīgā vēsts.

Taču tas, kas nav iespējams Vakareiropā, pilnā sparā notiek Ķīnā, kur interese par kristīgo mācību ir tik liela, ka ķīnieši ir gatavi stāvēt garās rindās, lai tikai iekļūtu dievnamā.
Ņemot vērā faktu, ka kristīgā baznīca Ķīnā patlaban piedzīvo strauju izaugsmi, draudzēm ir jāorganizē seši svētdienas dievkalpojumi, taču arī tas nespēj apmierināt visus interesentus.
Katru dievkalpojumu apmeklē tūkstošiem cilvēku un visi no tiem nespēj iekļūt ēkā, tāpēc dievnamu apkārtnē plaši tiek izmantoti skaļruņi, lai sludinātā vēsts nonāktu līdz klausītāju ausīm.
Ieskaties
Sniedz palīdzīgu roku Latvijas Luterānim
Baznīcā tiek rīkoti cīkstēšanās inscenējumi
Dziedošā mūķene izdod pirmo singlu
Cits jaunais pāvests
Vai mācītāji runā par seksuālo vardarbību?
Zinātne un kristietība