181. Kādi kalpošanas veidi ir ietverti Jēzus Kristus, Pestītāja, misijā?


Mācītājs stāsta par seksu trijatā

TV6 ēterā un vietnē TVPlay.lv redzamā raidījuma “Sokolovs par seksu” vadītājs, vēlēdamies uzzināt baznīcas viedokli par seksu trijatā, izjautājis arī luterāņu garīdznieku.

uzzini baznīcas viedokli par seksu trijatā


Skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs pārraides par grupveida dzimumattiecībām ietvaros bija uzaicinājis Latvijas Evaņģēliski Luteriskās Baznīcas Jūrmalas iecirkņa prāvestu, kas kalpo kā mācītāju Piņķu Svētā Jāņa draudzē, Andri Krauliņu un viņam uzdeva vairākus jautājumus par seksu trijatā.

Vispirms televīzijas šova vadītājs gribēja noskaidrot, vai seksa trijatā vispār ir pieņemams. Baznīcas pārstāvis sniedza nepārprotamu atbildi par grupveida dzimumattiecību nepieņemamību, norādot, ka šāds seksa veids nav saskaņā ar Dieva iecerēto.

Turpinājumā Aleksandrs Sokolovs jautāja, vai sekss trijatā ir liels grēks. Prāvests paskaidroja, ka grēku iedalījums lielākos un mazākos ir cilvēku izgudrojums, jo viss, kas nav saskaņā Dieva gribu ir grēks un attālina no Viņa.

Nobeigumā ziņkārīgais fotogrāfs vēlējās uzzināt, ko darīt šīm trim grupveida seksā iesaistītajām personām, ja tās nožēlo savu rīcību. Andris Krauliņš sacīja, ka Dievs piedāvā Savu mīlestību un Savu piedošanu. uzsverot, ka Dievs nošķir cilvēku pašu no tā, ko viņš ir izdarījis. Garīdznieks, paskaidroja, ka grupveida seksa gadījumā Dievs ienīst tieši šo procesu nevis pašus cilvēkus, tāpēc iesaistītājiem vienkārši vajadzētu pārtraukt šīs lietas darīt, jo Dievs ir paredzējis seksu tikai laulībā – laulībā starp vienu sievieti un vienu vīrieti.

Birkas: , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.