352. Kādā nolūkā mēs baudām Svēto Vakarēdienu?


Kundze vēlas mums pārskaitīt miljonus

Pagājušās nedēļas nogalē e-BAZNICA saņēma elektronisko mēstuli no kādas kundzes, kura bija izteikusi gatavību mums pārskaitīt vairākus miljonus dolāru.

 Bagāta kundze vēlas pārskaitīt miljonus e-BAZNICAi


Kīāka Nouble (Chiaka Noble) no Lībijas raksta, ka pats Dievs esot viņu vadījis, lai sazinātos tieši ar teoloģiski-izklaidējošo e-projektu e-BAZNICA, kura kontaktinformāciju viņa it kā redzējusi kaut kādā komercijas un ārējās tirdzniecības departamentā.

Bagātā kundze norāda, ka viņa esot smagi slima un ka viņai neesot neviena piederīgā, un tāpēc sieviete vēlas savus 5,5 miljonus dolāru labdarības nolūkos pārskaitīt e-ntuziastiem, lai tie palīdzētu nabadzīgajiem ļaudīm mūsu zemē.

Šis nebūt nav pirmais gadījums, kad kāds no tālam un siltām zemēm apliecina savu dāsnumu, vēlēdamies finansiāli atbalstīt interneta vietni www.ebaznica.lv. Tā pirms gandrīz trim gadiem kāda atdzimusi kristiete no Āfrikas bija gatava ziedot par diviem miljoniem mazāk, proti – 3,5 miljonus ASV dolāru.

Taču aiz šāda veida surogātpasta vēstulēm tiek maskēta krāpšanas shēma, ar mērķi izvilināt finanšu līdzekļu no potenciālā miljonu saņēmēja – it kā bankas konta verificēšanai, pārskaitījuma izmaksu un / vai juristu pakalpojumu segšanai.

Tāpēc e-BAZNICAs kolektīvs aicina ikvienu kristieti interneta tīmeklī nebūt lētticīgiem, bet būt piesardzīgiem un neuzķerieties uz krāpnieku āķa, kas ar vilinošiem piedāvājumiem vēlas iegūt jūsu naudu un personas datus.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.