167. Kā Dievs apsargā tevi?


Garīdznieki nonākuši policijas redzeslokā

Divi Latvijas katoļu baznīcas garīdznieki nonākuši policijas redzeslokā pēc negaidītas saskarsmes ar kādu bezpajumtnieku.

Garīdznieki nonākuši policijas redzeslokā

Saskaņā ar Latvijas medijos izplatīto informāciju kāds vīrietis bez deklarētas dzīvesvietas, kliedzot un lamājoties esot traucējis rīta mises norisi Jēkaba katedrālē.

Nemiernieku uz brīdi esot apvaldījuši metropolīta Zbigņeva Stankeviča miera aicinājumi no kanceles.

Tomēr pēc pasākuma šis savādais eksperimentātors sagaidījis Rīgas arhibīskapu un viņa sekretāru un turpinājis izaicinoši uzvesties. Neapmierinājies vienīgi ar vārdiem, viņš ķēries pie darbiem, sperot ar kāju un sitot pa seju priesterim-sekretāram.

Uzbrucējs esot cerējis, ka cienīgtēvs pēc sitiena pagriezīs otro vaigu, tomēr Lielo gavēni šoreiz garīdznieki sākuši ar fiziska spēka pielietošanu pašaizsardzības nolūkos un bezpajumtnieka nodošanu policijas rokās.

Uzbrucējs esot iedzīvojies virknē nepatikšanu. Viņam jau uzlikts sods par mises traucēšanu un atsevišķi tiks vērtēts fiziskais uzbrukums. Līdz ar to arī garīdzniekiem nāksies doties uz ekspertīzēm un sadarboties ar iestādēm, kas tuvākā nākotnē radīs ne vienu vien neērtību.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.