156. Ko mēs saprotam ar vārdiem "debess un zeme"?


Armanda daiļrades apskats

“Ir daudzi tādi cilvēki, kas runā nevis to ko domā, bet to ko vajag. Un smaida nevis tad, kad grib, bet tad, kad vajag, un lien dirsā tiem, kam vajag, un tad, kad vajag.”

Varētu teikt, ka tas ir pārāk asi sacīts, ka tāda ir mūsu reālā dzīve, un bez tā taču nevar. Bet Armands runā to, ko domā un redz – un viņam nepatīk dažāda līmeņa bezprincipu bezmugurkaulnieki.

Armanda daiļrades apskats


Par Armandu un viņa darbiem nav paredzēts daudz runāt – paklausieties paši, mīļie, dažus e-ntuziastu izraudzītus gabalus no attēlā redzamajiem albūmiem, un sadzirdiet viņa vēsti sava laikmeta pasaulei šeit mazajā Latvijā, kur visiem viss ir поpīīī.

Kā pirmo iesaku noklausīties Ievadu. Tas rāda, ka Armands nav vienkāršs smējējs, kas kritizē baznīcas un sektas bez izpratnes.

Ievads

Nākamajā gabalā ir ļoti labi par [t.i. pret] komformistiem un līdējiem. Iespējams, sākumā kādam klausītājam šeit būs, kas nesaprotams, tādēļ būs jāklausās vairākas reizes. Ja nepatīk, Armands saka: “slēdz ārā,” un memento mori.

13 atslēgas vārdi

Kustonis ir par cilvēku sabiedrības radīto un kultivēto ļaunumu. Jāpiekrīt Armandam, ka šeit runa ir par garīgām problēmām.

Kustonis

Šis vienkārši ir jānoklausās – meditatīvs gabals. Precīzāks nosaukums būtu – Mietpilsonis.

Pilsonis

Ja Armandam pietrūktu bezkaunības un principu, viņš varētu kļūt par kārtējo virspusējo zilā gaisa sludinātāju. Puišam ir talants.

Augļu dārzs

Domājot par nākamo gabalu mēs skaidri redzam, kur noved antorpo[ego]centriskā labklājības un labo darbu mācības sludināšana. Proti, ticības objektu var nosaukt kā vien vēlies, jo viss taču griežas ap cilvēku un viņa darbošanos. Kādēļ gan to nevarētu nosaukt par Armandu.

Armands

Šis atslodzei. Varat aizvietot “Tu” un “Tavu” ar ko vien vēlaties. Kaut vai ar “Līga.” Armandam arī uz serenādēm ķēriens – bumsi, bumsi un tā tālāk.

Vienmēr Tu

Telefonsaruna radio NABA ēterī. To nav iespējams atklausīties. Valda lomā: Talantīgais aktieris Armands.

Valdis

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

4 atsauces par “Armanda daiļrades apskats”

 1. talyc:


  neņemšos Armandu izvērtēt/tiesāt kāds ir/nav viņš
  nedz (kur vēl jo vairāk paaugstinot sevi) mācīt kā viņam dzīvot
  – – –
  es izteikšu savas personīgās domas (par Armanda daiļradi)
  ar citātu iz viņa paša daiļrades:
  ” he… man patīk”

 2. Roberto:


  vairāk tādu Armandu :)

  Armands reāli iekačā!!

 3. noa:


  kačā jau kačā..
  Bet nu dikti jaunu viņš notiesā i pilsoņus, i prezidentus i hrenviņzinkotikvisu..Tak īsti arī vietā neko neliek.Kautkā skumji par to Armandu paliek- viņš tik baigi pareizs, bet nekam netic.kā tāds komunists kautkāds..
  p.s.- es te runāju par “Armandu” -tip poētisko varoni, kura dzīvē šķiet dikti pietrūkst mīlestības.

 4. gviclo:


  Man personīgi patīk, kad cilvēks izsaka savas personīgās domas par dažādām nejēdzībām. Viņam ar paliek skumji, kad cilvēki tic jebkam.

  p.s. Protams žēl, ka viņš nav kristietis. Būtu krietns e-ntuziasts.

  Ar cieņu,
  gvicloLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.