Ieskaties

5 komentāri par “Vai esat dzirdējis par jaunāko maldu mācību?

  1. Nav nekāda jaunā herēze, ko līdzīgu sen māca sludinātāja Branhama sekotāji – krievu tautības vidū pazīstami kā jeģinstveņiki.
    Nav brīnums, ka viņi ir populāri Jamaikā, atceroties jamaikiešu fanošanu par rastafariešu kustību, kas tagad mirušajā Etiopijas imperatorā saskatīja mesiju.
    Zālīti mazāk vajag pīpēt.:-)

  2. Ja ir vārds, tad ir jābūt (nevar nebūt) tam no kā tas (tas Dieva vārds) iziet. Un ja saka “tikai Jēzus” tad runa iet par citu džīzasu (tad runa iet par to “no Dieva atkritušo garu – sātanu

  3. Ja ir vārds, tad ir jābūt (nevar nebūt) tam no kā tas (tas Dieva vārds) iziet. Un ja saka “tikai Jēzus” tad runa iet par citu džīzasu (tad runa iet par to “no Dieva atkritušo” garu – sātanu, kurš tikai izliekas par jēzu. Jo Jēzus (tas īstais) apliecina Tēvu, bet Dievs (caur Viņu) apliecina savu Dēlu, un tikai ar svētā Gara palīdzību tas mūsu prātos ir uzņemams un sirdīs rod mājvietas… Tā pat kā mēs mājvietas iemantojam Dieva valstībā.

  4. Kas jau ir bijis, tas atkal būs, kas jau ir noticis, tas atkal notiks – nekā jauna nav zem saules, saka Salamans mācītājs [1:9]

  5. Vai tad noteicošais nav konteksts, rakstā ir konkrētas norādes par mācību. Jo “vienīgi Jēzus” ir jāņem Bībeles kontekstā, tad jau arī viss saliekās savās vietās, ja ārpus Dieva vārda, tad arī Tēvs būs par apgrēcību.

Atbildēt