37. Kā Dievs mūs brīdina neturēt otro bausli par mazvērtīgu?


Ziemeļvalstu Jaunatnes dienas

Kā ziņo zviedru laikraksts “Dagen” sadarbībā ar “Latvijas Kristīgo Radio”, Zviedrijas lielākais svētceļojumu centrs, uz kuru dodas ne tikai katoļi, bet dažādu konfesiju kristieši un arī garīgie meklētāji, ir Vastēna, kurā atrodas slavenais Sv.Birgitas māsu klosteris.

Zviedrijas Jaunie katoļi, sadarbībā ar draudzēm visā Zviedrijā organizēja Ziemeļvalstu Jaunatnes dienas šajā skaistajā mazpilsētiņā.

Šīs jaunatnes dienas jau kļuvušas par Ziemeļvalstu katoļu baznīcas tradīciju un notiek katru otro gadu vienā no Ziemeļvalstīm. Šogad uz pasākumiem, no kuriem centrālā bija mise klostera baznīcā, bija ieradušies 2200 dalībnieku, no kuriem 420 bija jaunieši, jo konference paredzēta plašai auditorijai, ne tikai jauniešiem.

Šīgada konferences tēma bija: “…mīliet cits citu, kā Es jūs esmu mīlējis” un tā dziļi atbalsojās tās dalībnieku sirdīs, aicinot uz pārdomām, ko vispār nozīmē jēdziens ‘mīlēt”mūsdienu izpratnē, ka arī respektu un rēķināšanos ar apkārtējiem cilvēkiem, kas ir aktuāls mūsdienu egoistiskajā sabiedrībā.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.