282. Kādēļ pievienot Svētajai Lūgšanai vārdus "kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem"?


Phil Driscoll: You Raise Me Up

Phil Driscoll – vārds, kas vienmēr nozīmē lielisku mūziku. Jau vairākus gadu desmitus Phil trompetes spēle, fascinējošā balss un dvēseles starojums priecē viņa mūzikas cienītājus visā pasaulē. Ikviens, kurš dzirdējis Driscoll dziedam vai klausījies kādu no viņa kompozīcijām, piekritīs, ka viņš ir viens no spilgtākajiem māksliniekiem mūsdienu kristīgajā mūzikā. Piedāvājam jums Phil Driscoll izpildījumā pasaulslaveno Secret Garden dziesmu You Raise Me Up.

Phil Driscoll

Phil piedzima 1947.gada 9.novembrī Sietlā, ASV, kur viņa tēvs kalpoja kā mācītājs. Bērnību viņš pavadīja kopā ar ģimeni ceļodams no vienas pilsētas uz otru, jo tēvs darba dēļ bieži mainīja dzīvesvietu. Pusaudža gados Phil aizrāvās ar mūziku un spēlēja dažādos orķestros. Būdams septītās klases skolnieks viņš jau spēlēja pirmo trompeti Talsas All City Band, bet nedaudz vēlāk kļuva par Talsas jauniešu simfoniskā orķestra solistu. Pēdējā vidusskolas gadā Phil nodibināja grupu Young Tulsians un devās uz Pasaules mūzikas festivālu Amsterdamā. Grupa ieguva pirmo vietu, bet tās trompešu sekciju 47 valstu konkurencē atzina par labāko.

Pēc vidusskolas Driscoll devās koncertturnejā kopā ar džeza grupu Thurlow Spurr & The Spurrlows, bet 1968.gadā iestājās universitātē. Šeit Phil nodibināja džeza grupu The Baylor Lab Band, kas kļuva tik populāra, ka tika pat akreditēta kā atsevišķs mācību priekšmets. Par Phil Driscoll interesi izrādīja kristīgā izdevniecība Word Records. Kopā ar Stokholmas simfonisko orķestri viņš ierakstīja savu pirmo gospelalbumu Touch of Trumpet, kas nekavējoties kļuva par bestselleru. Diemžēl kristīgās mūzikas izdevniecības tolaik vēl nebija gatavas akceptēt dinamiskākus muzikālās izteiksmes veidus, tāpēc Driscoll talants savu izpausmi rada sekulārajā popmūzikā.

Pēc piedalīšanās CBS „Amerikas koledžu šovā” Phil kļuva pazīstams un turpināja piedalīties gandrīz visos Amerikas populārākajos TV šovos. Tomēr īsti labi šovbiznesa vidē viņš nejutās. Tad Driscoll iepazinās ar miljonāru Haroldu Koplaru, kas ļāva viņam uzstāties sev piederošā hotelī. Phil apprecējās, viņam piedzima dēls. Šķita, ka dzīve pamazām sakārtojas, taču viņš juta, ka naktsklubos pamazām zaudē muzikālo formu. Arī Phil laulība izrādījās neveiksmīga. Viņš pārcēlās uz Floridu un kopā ar pāris kompanjoniem atvēra savu naktsklubu Driscoll’s. Projekts izrādījās veiksmīgs un Phil dziesmas nonāca publikas uzmanības centrā. Lai dzirdētu viņa uzstāšanos, cilvēki brauca no visiem ASV Dienvidu štatiem.

Driscoll izveidoja savu ierakstu studiju, viņa dziesmu savā albumā iekļāva pazīstamā grupa Blood, Sweat & Tears. Kāda cita Phil dziesma kļuva par populārāko CBS vietējā apritē. Driscoll sāka producēt dziesmas CBS, kur viņu pamanīja Joe Cocker menedžeris un iekļāva pāris viņa kompozīcijas Cocker repertuārā. Phil tika uzaicināts pavadīt Cocker viņa koncerttūrēs.

1977.gada Ziemassvētkos Phil kopā ar nākamo dzīvesbiedri Lynne devās uz baznīcu, kur abi piedzīvoja Dieva pieskārienu un atdeva savas dzīves Kristum. Kāds cilvēks Phil pravietoja, ka drīz viņam būs jāpiedzīvo vistraumējošākais notikums dzīvē, taču tas ir Tā Kunga nodoms. Nepagāja ne mēnesis, kad Phil mājās ielauzās FIB aģenti un apsūdzēja viņu narkotiku lietošanā. Bankas lauza ar viņu kredītlīgumus, viņam tika atteikta dzīvības apdrošināšana, atcelti visi koncerti. Tikai Dieva žēlastība palīdzēja pārvarēt šo grūto laiku. „Es piedzīvoju pilnīgu savas dzīves pārmaiņu. Šis brīnums notika, pateicoties Jēzum Kristum, kurš izmainīja manu domāšanu un vēlmes. Agrāk es patiešām lietoju kokaīnu, taču kopš pestīšanas brīža man nav bijusi ne vismazākā vēlme pēc narkotikām. Slava Tam Kungam!”

1981.gadā Phil Driscoll sāka darbu pie pirmā kristīgā albuma pēdējo desmit gadu laikā. Kopš tās dienas, pateicoties savam artistiskumam un improvizācijas spējām, Driscoll devis neatsveramu ieguldījumu kristīgās mūzikas attīstībā. Viņš izdevis 36 albumus, vairākas reizes nominēts un arī saņēmis Grammy balvu, ir daudzu Dove balvu īpašnieks. Nešaubīgi, Phil Driscoll ir viens no labākajiem trompetes virtuoziem pasaulē.

Phil ir arī apdāvināts evaņģēlists. „Ar savu mūziku es vēlos uzrunāt pēc iespējas vairāk ļaužu un stāstīt viņiem, kādas pārmaiņas Dievs var paveikt viņu dzīvē.” No Grammy balvas pasniegšanas ceremonijas līdz valstu prezidentu pieņemšanām, no koncertiem cietumos līdz žēlsirdības misijām – Phil Driscoll dziesmas skan visur. Viņš ir universāls mūziķis – džezs, blūzs un gospels, popmūzika un balādes – Phil paņems jūs aiz rokas un aizvedīs brīnišķīgā muzikālā ceļojumā, kuru jūs tik drīz nespēsiet aizmirst.

Phil Driscoll diskogrāfija:

1970 Blowin’ a New Mind
1972 A Touch of Trumpet
1978 Acclaimed and Framed
1981 Ten Years After (izlase)
1982 Songs in the Spirit (Vol. 1 & 2)
1982 What Kind of Love
1982 Sound the Trumpet
1983 I Exalt Thee
1983 Covenant Children
1984 Celebrate Freedom
1985 Power of Praise
1986 Amazing Grace and Other Favorites
1986 The Spirit of Christmas (Ziemassvētku)
1986 Instrument of Praise
1987 Make Us One
1989 Classic Hymns (Vol. 1 & 2)
1990 Warriors
1990 Inner Man
1990 Gabe and the Good News Gang
1991 His Best (izlase)
1992 The Picture Changes
1993 Heaven and Nature Swing (Ziemassvētku)
1993 In His Presence
1994 Selah I
1996 All Glory All Honor
1996 A Different Man
1996 Selah II
1997 LIVE with Friends (koncertieraksts)
1997 Live Praise & Worship (koncertieraksts)
1998 Shine the Light
1998 Trumpet, Voice, Heart & Soul
1999 Simple Song
1999 The Quiet
2000 Plugged In
2000 Christmas (3 CD, Ziemassvētku)
2003 One Nation Under God
2004 Spirit of America
2006 Drops of Praise
2006 Classic Hymns Collectors Edition (2 CD)
2006 Vintage (izlase)
2008 Songs in the Key of Worship
2008 Here and Now

When I am down and, oh my soul, so weary
When troubles come and my heart burdened be
Then I am still and wait here in the silence
Until you come and sit awhile with me

You raise me up so I can stand on mountains
You raise me up to walk on stormy seas
I am strong when I am on Your shoulders
You raise me up to more than I can be

You raise me up so I can stand on mountains
You raise me up to walk on stormy seas
I am strong when I am on Your shoulders
You raise me up to more than I can be

You raise me up so I can stand on mountains
You raise me up to walk on stormy seas
I am strong when I am on Your shoulders
You raise me up to more than I can be
You raise me up to more than I can be

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.