287. Ko mēs lūdzam Svētās Lūgšanas sestajā lūgumā?


Zemes Mala: Ģeometrija

Klajā nācis grupas „Zemes Mala“ albums „Ģeometrija“. Tajā ir 12 kompozīcijas, kas ierakstītas Latvijas Kristīgā Radio Ierakstu studijā. Albuma producents – Valdis Indrišonoks, miksēšana un māsterēšana Studijā Codex. (Māris Priede).

Grupā “Zemes Mala” muzicē Mareks Sarnovskis (ģitāra, vokāls), Andris Ungurs (bass) un Juris Lanavojs (bungas). Albuma tapšanā piedalījās arī Edgars Rubenis (ģitāra), Valdis Indrišonoks (ģitāra, vokāls), Raimonds Macats (taustiņi dziesmai “Turp un atpakaļ”).

Uz jautājumu, kāpēc šāds albuma nosaukums – “Ģeometrija”, grupas solists Mareks Sarnovskis atbild: “Pasaule ir pilna ar ģeometriju. Katrs cilvēks ir šī filozofiskā jēdziena dalībnieks. Cilvēku savstarpējās attiecības ir pilnas ar konfliktiem, nezināmajiem, mainīgajiem. Parasti mums ir katram sava ģeometrija. Tad nu arī “peramies un cepamies” savā starpā un sevī. Taču pāri visam šim cilvēciskajam ir konstantas lietas, likumi, koordinātes. Tā ir Dieva autentiskā ģeometrija. Jo agrāk mēs savu niecīgo ģeometriju atzīsim par nederīgu, jo ātrāk spēsim “iederēties” šīs pasaules Radītāja ģeometrijā. Tāpēc ir daudz, par ko runāt. Albums raksturo šīs savstarpējās saskares un krustpunktus. Tāpēc – Ģeometrija.”

Nolausieties albuma “Ģeometrija” dziesmu “Kāds mani rok laukā”:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Zemes Mala: Ģeometrija”

 1. dassy:


  super, super…
  ha… man jau bija viņa dažas jaunākas dziesmas…
  Zemesmala ir feina..
  ne tikai mūzika, bet arī jēdzīgi vārdi!!!!

  nja..
  baznica.lv varēja dabūt Mareka kontaktus, bet kur lai tagad tos ķer??!

 2. machss:


  apsveicu latviešu tautu ar jaunu kvalitatīvu kristīgo mūziku :)