210. Kas ir Svētais Gars?


Visvajātākā reliģija pasaulē

Amerikāņu nacionālajā ikdienas laikrakstā “USA Today” ir atrodama kāda publikācija, kura noteikti daudziem lika aizdomāties par mūsdienu “civilizēto” pasauli.


Rakstā apkopotā informācija vēsta, ka Vairāk nekā 130 pasaules valstīs kristiešiem savas ticības dēļ ir jāsaskaras ar dažādu pakāpju naidīgu attieksmi. Vienā valstī tā izpaužas kā diskriminācija pret cilvēku pamattiesībām, bet citā uz Kristu ticīgie tiek spīdzināti, izvaroti, ieslodzīti un slepkavoti.

“USA Today” ir citējuši vairāku lielvalstu līderu viedokļus par notiekošo. Tā Vācijas kanclere Angela Merkele uzskata, ka šodien kristietība ir visvairāk vajātā reliģija pasaulē. Savukārt bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī uzskata, ka kristiešiem Tuvajos Austrumos šobrīd jāsaskaras ar īpaši ļaunām tīrīšanas programmām, reliģiskās tīrīšanas programmām.

Pēdējo desmit gadu laikā Tuvajos Austrumos prom no savām dzimtajām mājām ir devušies apmēram divas trešdaļas kristiešu, lai, bēgot, glābtu savas un savu mīļoto dzīvības.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Visvajātākā reliģija pasaulē”

  1. luterānis:


    Rietrumu līderi paši vien visu darījuši, lai vajātāji nebaidītos darīt pāri kristiešiem.
    Kaut kā neatceros viņu iestāšanos par vajātiem kristiešiem
    (par kaut kādiem muslimu konfliktiem lej krokodīla asaras bez gala un karo, lai šiem būtu miers), ekonomiskās sankcijas, aviācijas bāzes kuģu nosūtīšanu uz vajāšanu vietām etc.
    Acīmredzot tāda ir Dieva griba, ka kristieši top vajāti.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.