229. Kas ir vietējā draudze?


[Visu zemju] Kristīgie zemnieki apvienojieties!

„Mums šķiet pilnīgi dabiski lūgt par sējumiem vai slimu govi. Ticība mums nenozīmē tikai svētdienas dievkalpojumu baznīcā, bet ikdienas dzīvi un darbu pēc Dieva un Bībeles mācības. Visa radība ir viens veselums un mēs gribam sludināt Evaņģēliju par Jēzu Kristu, kas ir Radītājs”, teic kāds ekoloģiskās lauksaimniecības pārstāvis Jorans Lindēns no Zviedrijas.


Viņš nav vienīgais tā domājošais Zviedrijas Kristīgo zemnieku savienības pārstāvis. Organizācijā pavisam esot apvienotas apmēram 40 ģimenes, kuras gribot dzīvot un strādāt atbilstoši Bībeles mācībai.

Pēc viņu uzskatiem uzticēšanās Dievam ir ļoti nepieciešama mūsdienās, kad zemniekus apdraudot dažādas nelaimes – no putnu gripas un nagu sērgas līdz pat kaitēkļiem, kas iznīcinot ražu. Dievs taču esot apsolījis savu palīdzību tiem, kas paļaujas uz Viņu.

Paļaujoties uz Dievu, daudzi pārbaudījumi varot izrādīties par svētību. Tā, piemēram, pirms dažiem gadiem Jorana saimniecībā aizgājusi bojā gandrīz visa kartupeļu raža, un licies, ka ieguldītās investīcijas būs zaudētas. Liekot šīs problēmas Dieva rokās viņi esot saņēmuši šādu atbildi: „Jūs nebūvējat noliktavas šai ražai, bet nākamajai”. Un tiešām, – vēlāk saimniecība esot piedzīvojusi uzplaukumu un ieguldītie līdzekļi atmaksājušies.

Tagad savienība piedāvājot savas konsultācijas dažādos ar lauksaimniecību saistītos jautājumos, noturot aizlūgšanas, rīkojot kursus un seminārus, kā arī uzturot kontaktus arī ar līdzīgām organizācijām citur pasaulē.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.