361. Kā parasti notiek sagatavošanās Vakarēdienam luteriskajā Baznīcā?


Velna uzbrukumi

Velnam turieties pretī stipri ticībā, zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē. [1.Pēt.5:9]

velna uzbrukumi

Mums jābūt skaidrā prātā un modriem, tādēļ miesai jābūt pareizā kondīcijā. Bet ar to vēl velns nav aizdzīts. Īstais zobens ir tas, ka tu esi stiprs un noteikts ticībā.

Ja tu sirdī satver Dieva vārda turēšanu un savu turēšanu uzturi ar ticību, velns negūs izdevību un būs spiests atkāpties.

Ja viņš nāk un iedzen tevi izmisumā grēka dēļ, tikai pieķeries tā Dieva vārda turēšanai, kas runā par grēku piedošanu un uztici sevi Dieva vārdam. Tad velns būs spiests nekavējoties tevi atstāt.

Turklāt Pēteris saka: “Zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē.” Proti, tev nav jābrīnās par šādu velna pretestību, bet gan jāmierina sevi, ka tu neesi viens, bet tev līdzās ir arī citi, kam ir tādas pat ciešanas. Atceries, ka tev ir brāļi, kas dala šo konfliktu ar tevi.

Tā tev ir vēstule, kurā tu esi pietiekami dzirdējis patiesu kristīgo mācību. Viņš meistarīgi ir runājis par ticību, mīlestību un svēto krustu, un pamācījis un brīdinājis kā jācīnās ar velnu. Šeit apustulis nav atstājis nepasacītu pilnīgi neko, ko kristietim nepieciešams zināt.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.