62. Kāds grēks ir vecāku nicināšana?


Valsts pārvaldes funkcijas Tavās rokās… ?

Ne varas noreibis, nedz izsalcis pēc tās, bet patiesā pazemībā un ieinteresētībā, Viņa e-sence e-kardināls talyc pievērsās, tik saldā valodā un ar mirdzošām acīm izteiktam e-aicinājumam, jo nu beidzot tagad ir tas īstais laiks Latvijas iedzīvotājiem pašiem plānot valsts budžetu.


Viņa e-sence e-kardināls, talyc, atsaucoties šim vispārējajam uzaicinājumam latviešu tautai pārņemt valsts pārvaldes funkcijas savās rokās, devās e-vizitācijā uz šo e-lapu, kur viņu jau gaidīja iepriekš sagatavota aptaujas anketa. Svētījis viņam pasniegto e-anketu ar daudzkārtīgiem e-klikšķiem, nobeigumā e-kardināls teica arī īsu e-uzrunu e-aptaujas veidotājiem un apkopotājiem:

Pacēlis savas svētījošās rokas, viņš uzrunāja uzklausīt gribētājus novēlot visiem gudrību mīlošajiem ņemt vērā šos vissvētīgos e-ieteikumus:

 1. Atteikties no valsts prezidenta amata, un virknes ministru amatiem, tā vietā ieviešot 3 (trīs) ministru/prezidentu amatus:

  • valsts labklājības prezidents (zemkopība un lopkopība, ražošana un rūpniecība, izklaide un tūrisms u.tml. ekonomiku ceļoši pasākumi).
  • starpvalstisko attiecību prezidents [valsts fiziskā un ekonomiskā aizsardzība, ārējās militārās misijas vai karš; starptautisko (t.sk.ekonomisko) likumu izmantošana valsts labā; Importa/eksporta izdevīguma kontrole utml. darbības iekšzemes kopprodukta pasargāšanai+vairošanai].
  • tautas izglītošanas prezidents (patriotiskā, juridiskā, reliģiskā, higiēniskā, morālā vai ētiskā u.c. izglītošana un audzināšana + nezinīgo/nepaklausīgo/likumpārkāpēju pāraudzināšana, ārstēšana vai sodīšana; mācību programmu un rīcības plānu (dažādiem valsts attīstības virzieniem vai dzīves ne/gadījumiem) izstrādes; pētījumi jaunāko tehnoloģiju jomā, finanšu aprēķini, jaunu projektu ieviešanai u.c. loģistikas aprēķini].
 2. Pakārtot pašvaldību/pilsētu/novadu/pagastu pārvaldes sistēmu šai pašai “3 vīru – katrs savā sfērā atbildīgs” shēmai.
 3. mainīt vēlēšanu sistēmu no esošās uz loģisko, kur cilvēki uztic atbildību konkrētajam atbildīgajam konkrētajā jomā. Savukārt ievēlētais ar (paša veidoto) komandu piepilda vai pieviļ vēlētāju cerības. Tātad attiecīgi sniegumam arī :

  • tiek nomests jaunās vēlēšanās,
  • paliek amatā uz gadu gadiem (cik vien grib un spēj kandidēt)
  • …vai arī virzās uz augšu – uz nozares prezidenta amatu.

Pabeidzis savu e-uzrunu viņa svētība e-sence e-kardināls mierīgi pagriezās un nesteidzoties izgāja no nule-svētītās e-vietas, atstājot savus e-klausītājus vienus pašus pārdomāt jauniegūtās atziņas.

Atgriezies savā mājvietā e-kardināls nodomā aizlūdza par visām dzirdīgām e-ausīm un pateicās Dievam par viņam uzticēto gudrības dāvanu un jo īpaši par kādu vīru caur kuru viņš savulaik šo neaprakstāmo svētību mantojis.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.