188. Ko Bībele māca par Jēzus ieņemšanu?


Tīša iemaldīšanās purvāja dievnamā

Baudot Ķemeru nacionālā parka gaisotni Viņa e-minence Roberto apmeklēja arī purvāju ieskauto Ķemeru baznīcu.

e-pāvests nolēma neuzkrītoši, nevienu netraucējot, iegriezties Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzē, lai uzklausītu tur sludināto vēsti. Jāpiebilst, ka dievkalpojuma norises laiku Roberto noskaidroja savlaicīgi.

Kaut arī e-BAZNICAs galva vēlējās nepamanīts apsēsties pēdējā solā, tomēr ienākot viņu sagaidīja sutanai līdzīgā apģērbā tērpies luterāņu mācītājs. Jāpiebilst, ka sutana tradicionāli ir Romas katoļu priesteru ikdienas tērps, no kā valkāšanas luterāņiem tradicionāli ir pieņemts izvairīties.

Tā kā laipnais garīdznieks sveicināja ikvienu baznīcā nācēju, tad Viņa e-minence nepalika nepamanīta un neatpazīta. Liels bija Ķemeru draudzes mācītāja izbrīns, ieraugot pašu e-pāvestu. Jāpiebilst, ka tā bija neoficiālā vizītē purvāju dievnamā.

Roberto sasveicinājās. Zinot minētā garīdznieka nostāju pret e-pāvestu, Viņa e-minence vaicāja vai netiks izdzīts. Laipnais mācītājs paskaidroja, ka tik lielus grēciniekus nu dien nedzenot ārā. Jāpiebilst, ka Ķemeru draudzes mācītājs pazīstams arī ar pseidomību Galva Deg.

Ar vizīti Viņa e-minece kopumā bija apmierināta. Roberto, neskatoties uz stindzinošo aukstumu baznīcā, noklausījās svētrunu. Jāpiebilst, ka izmantojot modernās tehnoloģijas, proti, planšetdatoru, mācītājs, kā secināja e-pāvests, nezināmu iemelsu dēļ izvēlējās citu sprediķa tekstu. Tādēļ e-kardināli secināja, ka e-minences vizīte bija draudzei par svētību.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Tīša iemaldīšanās purvāja dievnamā”

  1. Cody:


    Nejauši uzdūros šim rakstam, pievēršot uzmanību sutanai līdzīgam apģērbam. Pēdējā Svētdienas Rīta apskatā par diakoniju redzams Rīgas arhibīskaps Jānis sutanai līdzīgā apģērbā. Sutanai līdzīgā, jo sutana ir brūnā krāsā, bet tomēr sutana. Neo bija melna. Nesaprotu, kāpēc luterāņu vadonim vajadzētu tik izaicinoši ģērbties?Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.