341. Kas ir kopīgā bikts?


Tava Baznīca.lv

e-vide ik brīdi piepildās ar jaunām un jaunām informācijas mājvietām. Un viens no gadu mijas jaunumiem ir projekts “Tava Baznīca” (www.tavabaznica.lv), kas it kā ir vēl viens “Virtuālās Baznīcas” pēctecis. Šī jaungada pārsteiguma autors ir Ario Peperoni (ario), kas pēc piecu gadu prombūtnes atgriezies kristīgajā interneta vidē.


Kā jau šādos gadījumos mēdz būt, projekts “Tava Baznīca” ir startēts lielā steigā, tāpēc tajā ne viss vēl strādā kā nākas. Pats ario sola, ka tuvākajā laikā viss tiks sakārtots, un skriptu kļūdas tiks novērstas.

Arī e-BAZNICA novēroja, ka jaunā lapa kļūst arvien zaļāka un zaļāka, kas varētu liecināt par nogatavošanos.

ario esot apņēmības pilns vēlreiz no nulles izveidot kristīgi sociālu portālu, kurā kristiešiem būtu iespēja apmainīties ar savām domām un ikdienišķu informāciju.

Bet jāņem vērā, ka “Tavā Baznīcā” nebūs vieta, kur strīdos dzimst patiesība, jo šajā portālā noteicošais būs dogmatiskais plurālisms un pielaidīga attieksme pret citādi ticošiem. Tur varēs runāt tie, kam nerūp cīņa par patiesu kristīgo mācību un apliecību. Ja tu nespēsi klusēt atklātu un pestīšanai bīstamu maldu priekšā un vēlēsies brālīgi pamācīt – tevi bez žēlastības sodīs, liedzot turpmāk apmeklēt “Tava Baznīca”.

Protams, tā kā ir kristieši, kuriem kristietība galvenokārt ir interešu klubs, kurā realizētu savas sociālās aktivitātes un vajadzības, tad arī viņiem ir vajadzīga sava [t.i. tava] baznīca.

Ja esi “praktiskais kristietis” un tava sirds ir vienaldzīga kristīgās mācības jautājums, tad Tevi laipni gaidīs “Tavā Baznīcā”.

Tad nu novēlēsim laika tiesai jauno projektu, jo vienīgi laiks radīs vai “Tava Baznīca” spēs dot pienesumu kristīgās mācības izplatīšanā virtuālajā vidē vai vienkārši pārvērtīsies par vietu, kur izniekot laiku tukšām pļāpām par “ko es šodien ēdu.”Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.