15. Par ko Dievs runā pirmajā plāksnē?


Sveicam gviclo vārda dienā

Kā jau katru gadu 31.martā vienuviet sapulcējas visa e-kardinālu kolēģija, lai e-pāvesta virsvadībā, kopīgi sveiktu vienu no visu laiku izcilākajiem e-kardināliem, viņa e-kselenci – gviclo.

Sveicam gviclo vārda dienā


Visnotaļ sirsnīgā gaisotnē e-pāvests iz savas sirds lādes neizdibināmajiem dziļumiem cēla gaismā šādu e-atklāsmi (ar atsauci uz Gunnara Treimaņa 2002.gadā izdoto grāmatu “Vārdu noslēpumi”):

Ar gvido nekad nav garlaicīgi, jo viņš nemitīgi mainās, improvizē un arī pozē. Rosīgs, sievietes ieņem lielu vietu viņa dzīvē. Sirdslietās ir liela amplitūda…

Pēc oficiālās daļas sekoja ikgadējā e-puišeļu mērīšanās pie “izaugsmes durvju” stenderes, kurā jubilārs izrādījās galvas tiesu pārāks par citiem, jo klusībā bij’ uztrenējis spēju lūgties mēlēs.

<a href=http://www.grapheine.com/blog title=agence creation pub>agence web flash</a>

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Sveicam gviclo vārda dienā”

 1. e-firziķis:


  No visas sirds pievienojos laipnajiem sveicējiem.

 2. jean:


  e-31.martā e-vienuviet e-sapulcējas visa e-kardinālu e-kolēģija, lai e-pāvesta e-virsvadībā, kopīgi e-sveiktu…. :)

  e-sveicieni e-mācītājam vārda dienā!!!

  Pats visur esi paraugs labos darbos, mācībā bezviltīgs un cienījams, veselīgos vārdos nevainojams, lai tas, kas stājas pretim, paliek kaunā, nevarēdams nekā ļauna par mums sacīt. (Tit. 2:7-8)

  Jo ir atspīdējusi žēlastība, kas nes pestīšanu visiem cilvēkiem, audzinādama mūs, lai, atsacīdamies no bezdievības un pasaulīgām iekārēm, prātīgi, taisni un dievbijīgi dzīvojam šinī laikā, gaidīdami svētlaimību, uz kuru ceram, un lielā Dieva un mūsu Pestītāja Kristus Jēzus godības atspīdēšanu. (Tit. 2:11-13)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.