12. Kādās divās grupās Katehisms sadala desmit baušļus?


Skatuves festivāla statistika

Šodien e-firziķis apcer bezmaksas skatuves festivālu, uz kuru ļaudis musināja bezmaksas plaktāts par tevi samaksāts. Ja samaksāts ir, tad tik aiziet!

Skatuves festivāli ir iemantojuši zināmu piekrišanu ļaužu vidū. Skatuves padarīšanām jau senatnē tika celtas dažādas būves, piemēram, Kolizejs labs piemērs ko minēt.

Baznīcas diemžēl ir būvētas tuvredzīgi. Tās nepavisam neatbilst plaši pieprasīto skatuves pasākumu prasībām. Tad jau drīzāk Kolizejs. Tur senos laikos kristieši arī varēja uzstāties un liecināt līdz nāvei. Nebija tikai kartiņas, tāpēc grūti spriest par statistiku.

Šodien baznīcā izsalkumu pēc skatuves padarīšanām remdē nelieli pašdarbnieku priekšnesumi vai arī nedaudz lielāki slaveno labdarītāju bezmaksas muzicēšanas pasākumi. Tā jau nav slikti, tikai dažreiz altāris traucē. Par maz vietas, tā sacīt.

Tādēļ pašmājās ir parādījušās piemērotākas būves skatuves pasākumiem, un viena pat nes savu seno priekšgājēju “arēnas” vārdu. Tā nu viss var notikt pilnā sparā.

Pirms pusotra gada bija Cerīgais festivāls, bet nule kā zināmi ļaudis mūs priecēja ar svaigu statistiku par dedoktrinētiem un saviļņotajiem sirds atdevējiem.

Proti, notika kaut kāds liels un skaļš skatuves festivāls, kuru organizēja kāda it kā ļoti pazīstama skatuves cilvēka, kas runājis ar septiņiem miljoniem cilvēku, vadīta organizācija, kas ir slavena visā pasaulē, un kas palīdz karotājiem Āfrikā, un kas uzstājās visādās tur XYZ un CBA televīzijās, kā arī tur bijuši visādi super mega bendi un ziņu zēni no Austrālijas un vēl dažām valstīm. Ko nu e-firziķis no visa tā var atcerēties. Īsi sakot, tas ir bijis viens varens skatuves festivāls. Ak, jā, laikam uz skatuves izgāja arī Jānis Vanags.

Statistika esot iepriecinoša. Par to liecinot attiecīgajam skatuves pasākumam izstrādātā kartīšu aizpildīšanas sistēma. Uz skatuves esot iznākuši 1470 cilvēku. Daudzi no viņiem aizpildīja kartītes un saņēma (e-firziķim nezināma satura) instrukcijas kristīgai dzīvei.

Statistikas dati liecina, ka Kristu pieņēma 28 cilvēki vecumā līdz 9 gadiem; no 10 līdz 18 gadiem – 808 cilvēki; no 19 līdz 25 gadiem – 281 cilvēki; vecāki par 26 gadiem – 219 cilvēki; bet 134 cilvēki nenorādīja savu vecumu. No visiem, kuri pieņēma Jēzu Kristu bija 32% vīriešu un 68% sieviešu. No tiem 981 persona Jēzu Kristu pieņēma pirmoreiz; 136 personas nostiprināja pārliecību par savu pestīšanu; 277 no jauna nodeva savu dzīvi Jēzum Kristum; 30 personu uzdeva citus jautājumus; savukārt 46 nenorādīja savu lēmumu.

Analizējot šo statistiku e-fiziķis atcerējās kādu citu gadījumu un citu statisku, proti, kad Kristus runāja daudzi Viņa mācekļi atkāpās un vairs nestaigāja Viņam līdzi. Tad Jēzus sacīja tiem divpadsmit: “Vai arī jūs gribat aiziet?” [Jņ.6]

Brāļi, stāviet stipri, turēdami tās mācības, kuras esat smēlušies gan no mūsu runām, gan no mūsu vēstules. Bet Viņš pats, mūsu Kungs Jēzus Kristus, un Dievs, mūsu Tēvs, kas mūs ir mīlējis un Savā žēlastībā mums devis mūžīgo iepriecu un labu cerību, lai iepriecina jūsu sirdis un lai dara jūs stiprus ikvienā labā darbā un vārdā. [2.Tes.2]Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Skatuves festivāla statistika”

 1. Cody:


  Manā draudzē pasākums tika aktīvi reklamēts. Daudzi draudzes jauniešu piedalījās, gan kā brīvprātīgie, gan kā skatītāji. Mācītājs šo pasākumu atbalstīja.

  Neuzticos Rietumu sludinātājiem Lloyd kurpēs un Armani uzvalkos. Būtu braukuši Āfrikas šamaņus atgriezt, nevis Latvijas luterāņu draudžu jauniešus.

  Kas finansē šo ļoti dārgo akciju un kāds ir tās mērķis? Internetā nav grūti atrast, kādu dziesmu dzied “Billija Grehema Evaņģēliskā asociācija.”

 2. moritz:


  jopčik, man arī loida kurpes un armani brilles :D

 3. luterānis:


  Šie pasākumi būs no tās operas , par ko Pāvils saka, ka atbalsta ikvienu veidu kā Kristus tiek sludināts.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.