152. Ko mēs apliecinām katrā no trijiem ticības locekļiem, sacīdami "es ticu"?


Sākas e-brīvdienas

Kad unikālo apmeklētāju e-BANZICĀ ir jau līdz 500 dienā, mēs saprotam, ka laiks ir e-brīvdienām. Tādēļ, sagaidot mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus dzimšanu, e-BAZNICĀ iestājas miera un klusuma laiks. Mēs aicinām arī e-baznīcēnus un viesus baudīt e-gavēņa priekšrocības, un sekot Baznīcas gada harmoniskajam ritmam. Redzi, es jums pasludinu lielu prieku! Šodien Jums Pestītājs dzimis, Dāvida pilsētā.

e-gavēņa laikā no šodienas līdz 15.janvārim e-BAZNICĀ būs 10 e-publikācijas nedēļā. Līdz ar to datorgavētāji varēs justies droši, ka neko e-BAZNICĀ nepalaidīs garām, ja ielūkosies šeit retāk. Tieši tā arī jādara – e-BAZNICĀ jāielūkojas retāk, bet vairāk jāpievēršas tuvākajam un savai draudzei.

Runājot par šīs sezonas jaunumiem jānorāda, ka Google piedāvā mājas lapu automātisko tulkošanu – tajā skaitā arī e-BAZNICAs. Meklējot kaut ko iekš Google, ir redzams uzraksts “tulkot šo lapu,” kas saturu tulko no latviešu uz angļu, no angļu uz latviešu un tamlīdzīgi. Izmēģiniet paši. Pagaidām diezgan nesakarīgi, bet priekšstatu interesents var gūt. Gan jau ar laiku sistēma pilnveidosies.

Otrkārt, ielogošanās un linki ir pārvietojušies, kā redzat, no labās uz kreiso malu. Manuprāt, tas ir daudz ērtāk un produktīvāk.

Bet kas tad notiek ar labo malu? Tā kļūst arvien, arvien sakarīgāka. Palūko, kādas iespējas. Tagad tur varam redzēt:

  • komentētākos rakstus
  • biežāk lasītos rakstus
  • pēdējos notikumus e-POLEMIKĀ
  • pēdējo atsauci e-BAZNICĀ

Kategorijas ir papildinājusi sadaļa e-apceres. Būtībā tas nav nekas jauns vai svešs. Līdz šim svētdienas sprediķis un īsās Svēto Rakstu apceres nedēļas laikā bija e-sprediķi. Pārskatāmības dēļ, nolēmām svētdienas sprediķus publicēt zem e-sprediķi, bet pārējos sprediķīšus jeb apceres zem e-apceres. Tas ir precīzāks dalījums.

Visbeidzot par reklāmu. Ja arī tev ir kāda aktualitāte, pasākums utt, tad neturi sveci zem pūra. Liec baneri vai informatīvu rakstu e-BAZNĪCĀ, un to uzzinās 500 cilvēku katru dienu. Sīkākai informācijai rakstiet ŠEIT.

Lai jums šis svētīgais laiks norit Dieva mierā un pateicības pilnam sirdīm. Lūgsim, lai Dievs mums dāvā izturību, pacietību, gudru prātu un jaunu ražas gadu. Nepalaidiet garām iespēju pateikt pateicību Dievam; Paldies saviem tuvajiem un mīļajiem, saviem mācītājiem un skolotājiem un jūsu e-ntuziastiem.

Par visiem iepriekšējiem jaunumiem varat uzzināt šeit:

www.baznīca.lv un e-LC sāk e-BAZNICA IV sezonu
Tūkstots un viena … [… كتاب ألف ليلة]
Старый новый год iesāk e-BAZNICA III sezonu
II sezonas sākums
Tagad e-BAZNICAs versija 2.0
e-BAZNICAs versija 1.0
Un tapa…Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.