206. Ko Glābēja atpestīšanas darbs nozīmē tev?


Runāt vai nerunāt draugiem.lv?

Ko runāt vai nerunāt draugiem.lv ir katra personīga darīšana, sacīja Viņa e-minece e-pāvests. e-monsinjors ir neizpratnē par viņa vārda sasaistīšanu ar ilustrēto baznīcu.


Viņa e-minece vēloties ieviest skaidrību un pasargāt ļaudis no pārpratumiem paskaidroja, ka nesenā pagātnē iepazinās ilustrētās baznīcas saturu, un atzina to par savā ziņā interesantu. e-pāvests sacīja: “Jāatzīst, ka interneta lietotāji ir slinki lasītāji, tādēļ pasludinājums ar attēliem ir spīdoša ideja.”

Viņš pat esot painteresējies par iespējamiem projekta veidotājiem ielūkoties NIC.LV datu bāzē:

domain: ibaznica.lv
admin-c: 70955-LUMII
tech-c: 70955-LUMII
changed: dns-reg@nic.lv 20071228
source: LUMII

person:
address: none
phone: +371 22014859
e-mail: ilustretabaznica@inbox.lv
nic-hdl: 70955-LUMII
source: LUMII

Viņa e-minence atzina, ka regulāri apmeklē ilustrēto baznīcu, un kādas no publikācijām iesaka draugiem.lv. Tas gan nenozīmē, ka viņš ir šo publikāciju un to satura autors. Viņa e-minece lūdz turpmāk neadresēt viņam tādus vārdus kā “slims” vai “nenormāls” vai “traks” saistībā ar ilustrētās baznīcas publikācijām, kurās starp citu ir attēloti attēli un fotogrāfijas no reāliem notikumiem mūsdienu pasaulē.

Ja kāda fotogrāfija attēlo kādu it kā “slimu” vai “traku”, tad diemžēl, tāda ir mūsu pasaule. Bet vēl labāk mēs to ieraugām, kad lasām citu runātāju draugiem.lv ieteiktās jēlās anekdotes, “Kas Jauns” rakstus un citas nejēdzības, kas mūs atrauj šķīstas dzīves un no kalpošanas Dieva un tuvākajam.

Savas uzrunas nobeigumā e-pāvests novēlēja mieru un mīlestību visiem, kas lasa, domā, un tikai tad raksta.

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.