186. Kāds bija mūsu Pestītāja pazemības stāvoklis?


Reliģijas maksa

Mārcis Balodis raksta: “Šodien nejauši saņēmu e-pastu, kas bija domats citam Mārcim. Iemetot acis ieraudzīju pavisam interesantu lietu. Izrādās, ka reliģija ir par maksu (it kā ziedojumiem) un ar konkrētiem izcenojumiem! :) Pietam ar izstrādātu atlaižu sistēmu! :)))”

Izraksts no e-pasta:

Ziedojumi:
8 Ls no katra par krist/iesvetibaam
10 Ls draudzes locekļa gada ziedojums (ja nestraadaa, tad 5 Ls)

Veel informaacijai – staavlaukums pie muzeja ir par maksu un ieeja muzejaa uz kristiibu dievkalpojumu par puscenu. Kad sanemsiet draudzes loceklu kartes, jums buus tiesiibas uz dievkalpojumu doties bez maksas.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Reliģijas maksa”

 1. moritz:


  droshi vien tas attiecaas uz to bazniicu briivdabas muzejaa… kviishu graamata = draudzes registrs… :)

 2. vasara:


  No vienas puses – gribēju jau pasmīkņāt par draudzes locekļu kartēm, taču taisnība jau ir – nav ko vazāties apkārt pa draudzēm – katrs lai iet uz savu un ja grib iet tieši tur, tad nokārtos max ātri caurlaidi. Priekš brīvdabas muz. ieviestā sist. manuprāt ir ok. Citādi jau daudzi šmauktu iekšā bez maksas svētdienās. Vienīgi “ieeja muzejaa uz kristiibu dievkalpojumu par puscenu” gan pilnīgs pagāna izpildījums.:))

 3. gviclo:


  Manas personīgās domas ir, ka, ja baznīca atrodas muzejā, tad jāmaksā vien ir. Par ko tur brīnīties.

  Ja es gribētu braukt uz dievkalpojumu uz Jūrmalu, tad jāmaksā vien būtu par iebraukšanu.

  Bet par ziedošanu jāsaka, ka – ja jau cilvēki būtu varen dāsni ziedotāji, tad jau nevajadzētu šitādu “pašizmaksas” tāmi. Par to žēl.

  Ar cieņu,
  gvicloLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.