313. Kas gan būtu tas "jaunais cilvēks"?


Pretīm mūžībai soļo gviclo

Šodien viens no uzticīgajiem e-BAZNICAs kalpotājiem gviclo spēris kārtējo soli pretīm mūžībai, kas ar katru gadu tuvojas arvien straujāk.

pretīm mūžībai soļo gviclo

  Caur dzīvei soļo ceļinieks
  Pēc dabas drusku zinātnieks
  Daudz skolās tas jau mācījies
  Un rādās, nav vēl mitējies.

  Zem kājām šaura taciņa
  Visapkārt drūma ieleja
  Bet priekšā, Gaisma – gaismā Tēls
  Nāc šurpu!, sauc to Dieva Dēls.

  Grib ceļu traucēt naidnieki
  Sak, Celsim še sev mitekli!
  Nav cita galda jāmeklē
  Nāc dvēseles mums atveldzē.

  Un gviclo saka, apstāšos;
  Pie klātā galda sēdīšos…
  Kur eļļa man uz galvas līs;
  Pie mūsu Tēva debesīs!

Tā nu šajos aizvadītajos trīsdesmit sešo dzīves ceļa gados staigājot cauri tumšai ielejai, gviclo nav pazaudējis savu dzīves sparu un veselīgo humora izjūtu.

Jau par mūsu – Viņa e-sences talyc un Viņa e-minences Roberto – e-tradicju kļuvošo apsveikumu Viņa e-kselence gviclo jubilejā izsakam ar Dieva vārdiem, kas atrodami 23. psalmā:

Tas Kungs ir mans gans, man netrūks nenieka. Viņš man liek ganīties zāļainās ganībās. Viņš mani vada pie skaidra ūdens. Viņš atspirdzina manu dvēseli un ved mani pa taisnības ceļiem Sava Vārda dēļ. Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina. Tu klāj man galdu, maniem ienaidniekiem redzot, Tu svaidi ar eļļu manu galvu, mans kauss ir piepildīts pilns līdz malai. Tiešām, labums un žēlastība mani pavadīs visu manu mūžu, un es palikšu Tā Kunga namā vienumēr.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.