58. Ko ceturtais bauslis pieprasa no bērniem un padotajiem?


Pierādīta Dieva eksistence cilvēka ķermenī

Kāds brīvbaznīcas sludinātājs no ASV nācis klajā ar neparastu paziņojumu, ka zinātniski esot pierādīta Dieva eksistence cilvēka ķermenī.

Pierādīta Dieva eksistence cilvēka ķermenī

Par spīti tam, ka joprojām aktuāls ir jautājums, vai zinātne var pierādīt Dieva eksistenci, ir pētnieki, kas neapstrīdamus Dieva eksistences pierādījumus saskata it visur, un nu īpaša uzmanība tiek veltīta cilvēka ķermeņa ģenētiskam kodam.

Šis ir stāsts par Passion City Church mācītāju Luīju Giglīo, kurš norādījis, ka laminīns, proteīns, kas kā līme satur kopā visas šūnas membrānas, līdzinās krustam elektromikroskopa attēlā. Šeit viņš aicina pievērst uzmanību funkcijai (turēt kopā) un formai (krusts), jo tā tiekot pierādīta Dieva eksistence cilvēka ķermenī.

Tālāk, viņš tajā saskata lielu Dieva gudrību, un, ar zināmu piepūli, saista to ar vārdiem no Pāvila vēstules Kolosiešiem, kur saskata laminīna funkciju (turēt kopā) un formu (Kristu t.i. krustu).

“Jo Viņš ir neredzamā Dieva attēls, visas radības pirmdzimtais; Viņā radītas visas lietas debesīs un virs zemes, redzamās un neredzamās, gan troņi, gan kundzības, gan valdības, gan varas. Viss ir radīts caur Viņu un uz Viņu, bet Viņš pats ir pirms visa, un viss pastāv (turās kopā) Viņā.” [Kol.1:15-17]

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.