107. Ko Dievs aizliedz astotajā bauslī?


Patiesais spēka avots

NBA komandas Utah Jazz aizsargs Dereks Fišers atzīst, ka viņa dzīvi būtiski ietekmējis Jēzus Kristus.


185 cm garā Fišera dzīvē Kristus ieņem būtisku lomu jau kopš agras jaunības, kad viņš uzauga kristiešu ģimenē. “Kļūstot vecākam, manas personiskās attiecības ar Jēzu ir tikai augušas,” saka Dereks, “un nu es saprotu, ka Viņš ir mana spēka avots – tas, no kura visu saņemam. Lai spēlētu 100 spēles gadā, enerģijas dzērieni nav vienīgais, kas var palīdzēt. Jāiepazīst patiesais spēka avots un man tas ir Jēzus Kristus.”

Fišers savā 11 gadus ilgajā basketbolista karjerā guvis ne mazums panākumu, tomēr ne viss noticis perfekti vai tuvu ideālam. Bijuši arī ne mazums vilšanos un izaicinājumu brīži – ieskaitot pēdas trauma, kas liegusi spēlēt divas sezonas.

“Es zinu, ka nebūtu ticis cauri šīm grūtībām un nonācis tur, kur es tagad esmu, ja Dievs nebūtu bijis man blakus,” atzīstas sportists.

Vēl vairāk par koncentrēšanos izšķirošajam metienam grozā vai precīzu piespēli komandas biedram Fišera mērķis ir ļaut citiem redzēt viņā Kristu.

“Tā ir lieliska sajūta, ja cilvēki pievērš uzmanību ne tikai tam, ka sportists izpilda savu uzdevumu vai cik daudz punktu viņš gūst vai kāds ir viņa atlētiskais sniegums, bet arī personiskajiem lēmumiem, ko viņš savā dzīvē ir pieņēmis,” stāsta Fišers. “Sporta fani novērtē, ja Tu esi pilnvērtīgs cilvēks. Es domāju, ka ir neiespējami būt pilnvērtīgam, ja centrā nav Jēzus.”

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.