239. Kādēļ Dievs piedod tavus grēkus jeb taisno tevi?


Pasaules tiesa un atbrīvošana

Kad Dievs izvēlas Mariju par darbarīku, ja Dievs pats Betlēmes silītē grib nākt šajā pasaulē, tad tā nav idilliska ģimenes lieta, bet tas ir sākums pilnīgai pārvērtībai, visu šis zemes lietu jaunai kārtībai.

Pasaules tiesa un atbrīvošana


Ja mēs vēlamies piedalīties šajā Adventa un Ziemassvētku notikumā, tad mēs nevaram kā teātrī stāvēt malā noskatoties, un priecāties par draudzīgajiem skatiem, bet gan mēs paši tiekam ierauti darbībā, kas tur risinās, mums jāspēlē līdzi uz skatuves, tur skatītājs vienmēr jau ir darbojošās persona lugā, tur mēs nevaram atrauties.

Ko mēs tur spēlējam? Dievbijīgus ganus, kas loka savus ceļus? Ķēniņus, kas pienes dāvanas”kas tad tur tiek spēlēts, kur marija top Dieva māte, kur Dievs silītes zemībā nāk pasaulē?

Pasaules tiesa un pasaules atbrīvošana – tas ir tas, kas šeit notiek, un Kristus bērns silītē pats ir tas, kas veic pasaules tiesu un pasaules atbrīvošanu, viņš nogrūž lielos un varenos, viņš nogāž valdītāju troņus, pazemo augstprātīgos, viņa amatam ir vara pāri visiem augstajiem un sliktajiem, tas paceļ, kas ir zems un savā žēlsirdībā dara to lielu un krāšņu.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.