68. Kāds apsolījums ir ceturtajam bauslim?


Par lidmašīnas nolaupīšanu notiesāts mācītājs

Tiesa Meksikā piespriedusi vairāk nekā septiņu gadu cietumsodu evanģelikāļu sludinātājam no Bolīvijas, kurš 2009.gadā nolaupīja Meksikas iekšzemes reisa pasažieru lidmašīnu un paziņoja, ka tā esot rīkojies dievišķas atklāsmes vadīts.

Meksikas ģenerālprokuratūras paziņojumā sacīts, ka Hosē Markam Floresam-Pereiram piespriests septiņu gadu septiņu mēnešu un 15 dienu cietumsods. Viņš tika atzīts par vainīgu uzbrukumā transportlīdzeklim un nelikumīgā cilvēku aizturēšanā.

Floress-Pereira nolaupīja aviokompānijas “Aeromexico” lidmašīnu “Boeing 737″ 2009.gada 9.septembrī, kad tā ar vairāk nekā 100 cilvēkiem lidoja no Kankūnas kūrorta uz galvaspilsētu Mehiko. Viņš paziņoja varas iestādēm, ka šādi gribējis aizsargāt valsti, jo piedzīvojis dievišķu atklāsmi, ka Meksiku apdraudot zemestrīce.

Lidmašīnas nolaupītājs ir bijušais ieslodzītais un narkomāns no Bolīvijas, kurš 17 gadus bija nodzīvojis Meksikā.

Floress-Pereira sacīja, ka rīkojies kopā ar diviem līdzzinātājiem – Dieva dēlu un Svēto garu.

Pēc aizturēšanas viņš žurnālistiem pastāstīja, ka apkalpes locekļiem demonstrējis trīs ar smiltīm piebērtas sulas skārdenes, kurām bija pievienojis elektriskās lampiņas, un apgalvojis, ka tās esot sprāgstierīces.

Kad lidmašīna nolaidās Mehiko lidostā, visi lidmašīnā esošie cilvēki tika evakuēti un nolaupītāju aizturēja drošības spēki. Lidmašīnu pārmeklēja spridzekļu eksperti, taču nekādus spridzekļus neatrada.

Mācītājs paziņoja, ka viņa rīcība ir saistīta ar notikuma dienas datumu – 2009.gada devītā mēneša devīto dienu, jo skaitlis 999 esot apgriezts Antikrista skaitlis 666. Nolaupītājs pieprasīja, lai lidmašīna septiņas reizes pārlidotu pāri lidostai un lai viņam būtu iespēja runāt ar Meksikas prezidentu Felipi Kalderonu. Viņš arī apgalvoja, ka viņam ir spridzeklis, bet patiesībā spridzekļa viņam nebija.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.