311. Ko nozīmē atjaunošanās Svētajā Garā?


Organizēs apmācību seminārus eksorcismā

Pārpludināti ar pieprasījumiem pēc eksorcistiem, Baltimorā ASV Romas katoļu baznīcas bīskapi organizēs īpašus apmācību seminārus, lai mācītu garīdzniekiem ļauno garu izdzīšanas rituālu.


Divu dienu ilgajam semināram baznīca ir pieteikusi 56 bīskapus un 66 priesterus, lai mazajai grupiņai baznīcas reģistrēto amerikāņu eksorcistu, kas sastāv no pieciem vai sešiem cilvēkiem, varētu pievienoties vēl citi.

Ilinoisas štata pilsētas Springfīldas bīskaps Tomass Paprockis pavēstīja, ka mazā grupiņa priesteru, kas nodarbojas ar ļauno garu izdzīšanu, saņem pieprasījumus no visas valsts, taču viņš neatklāja, kādēļ ir pieaudzis rituāla pieprasījums, kurš tiek izpildīts samērā reti.

Eksorcisms ir Holivudas šausmu filmu pamata motīvs, kā 1973.gada filmā “The Exorcist” (“Sātana izdzinējs”). Daudzu acīs gan šis rituāls tiek vērtēts kā māņticība.

Romas Katoļu baznīcas normas nosaka, ka tikai pienācīgi apmācīti priesteri var izpildīt rituālu, taču tikai tādā gadījumā, ja savu atļauju devuši viņu bīskapi.

Iespējamās ļauno garu apsēšanas pazīmes ir kasīšanās, sevis graizīšana, košana, necilvēcīga spēka izrādīšana un asa vai vardarbīga reakcija saskarsmē ar svēto ūdeni.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.