259. Uz kādu vārdu atsaucoties mums jāvēršas pie Dieva ar lūgšanām?


Nūdistiem neļauj noturēt dievkalpojumus

Kristīgie nūdisti Nīderlandē pēc citu baznīcēnu skaļajiem protestiem atcēluši plānoto dievkalpojumu, jo medijos parādījušās ziņas par pirmo nūdistu parkā notikušo misi izraisīja saniknotu telefonzvanu plūdus no konservatīvajiem kristiešiem.

“Es nesaprotu, par ko visa šī jezga,” teica kāds nūdistu kristiešu grupas “Ēdenes dārzs” (“Gan Eden”) pārstāvis. “Mēs vienkārši esam kristieši un gribam noturēt dievkalpojumu,” viņš sacīja.

Holandiešu kristīgie nūdisti, kas ir daļa no kristīgo nūdistu pasaules kustības, pirmo dievkalpojumu noturēja jūnijā. Toreiz apģērbies priesteris uzrunāja aptuveni 80 kailu cilvēku draudzi Zēvoldē.

Taču sabiedriskā viedokļa naidīgums bijis tik liels, ka otrais dievkalpojums ticis atcelts un slēgta arī “Ēdenes dārza” interneta mājas lapa. “Negatīvās publicitātes un mūsu viesu grāmatā atstāto drausmīgo lamu dēļ mēs esam spiesti uz laiku slēgt šo mājas lapu,” teikts kristiešu grupas mājas lapā. “Un ar šādu attieksmi ir jāsaskaras valstī, kas sevi dēvē par tolerantu!” sacīja nūdistu pārstāvis.

Kristīgo nūdistu uzskatu un ceremoniju pamatā ir stāsts par Ādama un Ievas dzīvi Ēdenes dārzā.

Birkas: , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.