255. Kas ir lūgšana?


Nozīmīga stunda

Tagadne ir visatbildīgākā Dieva stunda esot ar mums, jebkura tagadne, šodien un rīt, tagadne ar visu tās realitāti un daudzejādību, visā pasaules vēsturē vienmēr ir tikai viena nozīmīga stunda – tagadne.

Nozīmīga stunda


Kurš bēg no tagadnes, bēg no Dieva. Kalpojiet laikam! Dievs ir laiku valdnieks, Kristus ir laiku pagrieziens, un īstais laika gars ir Svētais Gars. Tā jebkurā acumirklī slēpjas trīskārtējais: ka es atzīstu Dievu kā mana laika Kungu, ka es tiesā manas dzīves pagrieziena punktā lūdzos žēlastību no Kristus, ka es pasaules gara vidū mēģinu atrast telpu un laiku Svētajam Garam.

Kalpot laikam nenozīmē darīt sevi tam par vergu, nenozīmē visu laika garam atbilstošo atzīt par labu esam tikai tāpēc, ka tas ir laikam atbilstošs. Kalpošanai pieder sava paša gribas un domu spēks un nevis pakaļskriešanas un līdzikliegšanas vājums, tas nenozīmē: kalpojiet modei, bet gan kalpojiet laikam.

Mode ir tas, ko cilvēki dara, un kas var būt gan labs, gan nicinošs. Laiks ir tas, ko dara Dievs, un laikam kalpot nenozīmē kalpot cilvēkiem, bet gan Dievam.

Birkas: , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.