299. Ko nozīmē kristība Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā?


Nosoda klusos telefonus baznīcā

1.aprīli kāds e-BAZNICAs bijušais atbalstītājs (kuru atbalstīt e-BAZNICU vairs nepavilka pēc paziņojuma, ka Turpmāk e-BAZNICU vadīs KLB) pienāca pie augsti godājāmā e-pāvesta Roberto, lai izteiktu vēlēšanos sakārtot juridiskos jautājumus saistībā ar domēna vārdu luteranis.lv.

Viņa e-minenci aizkustināja šāda interese par e-ntuziastu pūlēm un nesavtīgo darbošanos interneta vidē paužot Evaņģēlija vēsti.

Tomēr vēlāk, emocijām noplokot, e-pāvests iegrima pārdomās par šo savādo 1.aprīļa “joku.”

KLB valde nolēma paturēt domēna vārdu luterānis.lv savā īpašumā, un lūdza laipno vaicātāju izteikt savus priekšlikumus un ierosinājumus šī domēna vārda lietošanā.

Tomēr 15.aprīlī izrādījās, ka bijušais e-BAZNICA atbalstītājs nedz vēlas, nedz var ziedoties jaunam interneta projektam, bet gan runā kādas citas personas vārdā, kura savukārt jūtas distancēta viņai vien zināmu attiecību politizēšanās dēļ, kas ir radījušas ar zināmu piepūli pie labas vēlēšanās pārvarāmas barjeras.

Pēc nelielas e-polemikas noskaidrojās, ka nekādi priekšlikumi vai ierosinājumi netiks izteikti, kā arī tika noraidīts laipnais e-pāvesta ielūgums apmeklēt e-pāvesta e-sēdekli.

Tādēļ nākas secināt, ka attiecīgā persona lietas nevēlas kārtot kā vīriem pienākas. Viņa e-minence pieļauj, ka aiz minētās personas iespējams slēpjas vēl kāds cits vai citi augstāki kungi, kas, saudzējot savu nevainojamo reputāciju, vēlas palikt anonīmi.

Viņa e-minece e-pāvests Roberto pauž neizpratni par šādu gļēvu rīcību un izsaka nosodījumu klusajiem telefoniem kristīgajā draudzē. Šie ļaudis tiek mudināti runāt personīgi, noteiktu valodu skaidros terminos un bez tēlotas godbijības, kā to māca mūsu Pestītājs svētajā evaņģēlijā.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

9 atsauces par “Nosoda klusos telefonus baznīcā”

 1. luterānis:


  Oho. Saprotam…aptuveni.8-)

 2. Cody:


  Šāda publiska veļas mazgāšana nav labāka par kluso telefonu, un nedara godu.
  Kas maksā par šo domēna vārdu, tam tas arī piederēs. NICam par pārējo nospļauties.
  Ir brīvs, piemēram, latvijasluteranis.lv un galu galā arī latviskais ar garumzīmi luterānis.lv.

 3. luterānis:


  Cik nu publiska?
  Un ko tur daudz slēpt?
  Laikam jau nopietns uzbrauciens ir bijis, ja guvis e-publicitāti.8-)

 4. Roberto:


  augstie kungi veic regulāru e-BAZNICAs monitoringu un pēc šīs e-ziņas publicēšanas jau ir notikusi rezonanse…

  Cody, gluži vai šādā pašā veidā, pēc 2006./2007.gadu mijas notikumiem ar VB, tapa ebaznica.lv, e-baznica.lv un baznīca.lv

 5. jean:


  Roberto,

  a kāpēc luteranis.lv ir iebuksējis nu jau apm. gadu?? Kā toreiz tikai ievietoti divu mēnešu raksti (publicētie un nepublicētie), tā arī tikai tie tur joprojām ir lasāmi. Arhīvā taču ir vēl simtiem rakstu!!!

  Tu taču augstajiem kungiem izdari lielu pakalpojumu, nopublicējot internetā viņu rakstus bezmaksas! Vai tad viņi to nesaprot un nepasaka tev sirsnīgu paldies, ka pašiem tas nav jādara??????? Viņi taču var citiem augstiem kungiem aizjūras, piemēram, parādīt šo adresi un teikt: re kur mūsu darbs. Pat melots nebūtu!!

  ac,
  jean

 6. Roberto:


  protams jean, mēs asam gatavi augstajiem kungiem izdarīt lielu pakalpojumu, tikai vēl izdarīt pāris klikšķus… http://www.luteranis.lv/merki-un-uzdevumi/

 7. jean:


  Robi, mans ieteikums — vai nu ieliec luteranis.lv LIELU aicinājumu ziedot, jo atverot šo lapu nevar pamanīt, ka kāds jelko lūgtu un ka tāpēc vezums stāv uz vietas, vai arī tikpat labi prasi savam mācītājam, draudzes priekšniekam vai draudzes padomei, kas bagāti vīri, lai noziedo kādu kapeiku.

  Vai arī viņiem par izbrīnu, ieliec iepriekšējo gadu LL textus bezmaksas, ziedojot savu darbu šim misijas darbam… Es varu tev palīdzēt :)

 8. Roberto:


  jean, paldies par ierosinājumiem un padomiem – ņemsim tos vērā..

  P.S. izbrīns viņiem tika radīts jau pagājušogad, kad ikvienam piedāvājām ekskluzīvu iespēju izlasīt nekad neizdoto 2008.gada janvāra izdevuma “Latvijas Luterānis” numuru (Nr.229).

 9. jean:


  sorry, par vārda “izbrīns” un “viņi” lietošanu. Par to jau nav stāsts…

  Kristīga satura mājas lapu nozīme ir uzrunāt cilvēkus, kas tur ieskatās, lai Dievs caur šiem vārdiem darbotos cilvēkos, radot viņos pestījošo ticību.

  Ja reiz azotē ir labi kristīgi teksti, tad kāpēc tos tur glabāt citiem nepieejamā vietā? Vajag tos kaut vai pamazām publicēt un ļaut tiem darboties.

  … un varbūt kāds grēcinieks tiks atgriezts

  .. vai kāds paštaisnais sapratīs savu grēcīgumu

  … un Debesīs būs prieks par atrasto “grasi”, kas iepriekš bija pazudisLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.