105. Kas mums, septītā baušļa ietvaros, ir īpaši jāpatur prātā?


Nesakiet: Miris dabīgā nāvē!

1910. gada 20. novembrī pasaules prese ziņoja, ka “dabīgā nāvē” miris slavenais krievu rakstnieks Ļevs Tolstojs. Avīzes sniedza patiesas ziņas par nāves iestāšanās datumu, taču nāves cēlonis bija kļūdains. Saskaņā ar Bībeli, nāve nav dabisks process! Mūsu žēlsirdīgais un mīlošais Tēvs nevēlējās, lai mēs novecotu! Katru no mums viņš radīja pilnīgu garā un miesā, tā, ka nekas no tā nezustu, bet gan dzīvotu mūžīgi.

Nesakiet: Miris dabīgā nāvē!


Ikreiz, kad redzam vecu cilvēku, vai arī bēru procesiju ceļā uz kapsētu, lai Dieva patiesība mūs apgaismo kā zibens šautra: nāve nav dabisks process.

BAIĻU VERGI

Neviens nemirst “dabīgā nāvē”. Bībele māca, ka katra cilvēka nāvi izraisa paša cilvēka grēki. “Tātad, kā viena cilvēka vainas dēļ pasaulē ienācis grēks un ar grēku – nāve, tā visu cilvēku dzīvē ienākusi nāve, jo visi viņi ir grēkojuši” (Rom.5:12). Zinot, ka nāve nav novēršama, visi dzīvo nāves baiļu verdzībā. Bailēm no vecuma tagad pievienojušās arī bailes no vēža slimības, AIDS, alcheimera, sirds un citām slimībām.

BRĪVI NO BAILĒM!

Lūk, labā vēsts! Bībelē Dievs saka: “Ar nāvi [Jēzus atbrīvo]…visus, kas visu mūžu nāves baiļu dēļ bija verdzībā” (Ebr.2:14-15). Tādēļ, ikreiz, kad jūs dzirdat kādu sakām, ka nāve ir dabiska dzīves procesa sastāvdaļa, neklusējiet, bet gan ar pacietību un mīlestību paskaidrojiet, ka Dievs nevēlas nāvi. Nāve nebija Dieva radīšanas sākotnējā plāna sastāvdaļa, bet ir radusies mūsu grēku rezultātā. Izskaidrojiet jūsu draugiem, ka tad, kad Jēzus atgriezīsies, darīs visu Dieva radību atkal pilnīgu. Viņš ir uzvarējis nāvi un pēdējās dienās pabeigs to, ko iesāka ar savu nāvi un augšāmcelšanos.

NĀVE IR UZVARĒTA!

Caur savu krusta nāvi Kristus “uzvarēja nāvi” (2.Tim.1:10) un mūs gaida nākotne, kurā neviens vairs nemirs (Lk.20:36). Tas ir prieks, par kuru lasām Jāņa atklāsmes grāmatā 21:4-5, jo Jēzus “nožāvēs visas asaras no viņu acīm, nāves vairs nebūs, nedz bēdu, nedz vaidu, nedz sāpju vairs nebūs, jo, kas bija, ir pagājis.” Tas, kas sēdēja goda krēslā, teica: “Redzi, visu Es daru jaunu.’”

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Nesakiet: Miris dabīgā nāvē!”

 1. ateists:


  Piedodiet, ja es kādu te aizvainoju, bet tomēr…
  ŠAJĀ PASAULĒ NAV NEKĀ MŪŽĪGA
  Katrs cilvēks mirst dabīgā nāvē
  Katrs koks mirst dabīgā nāvē
  Katra planēta mirst dabīgā nāvē
  Katra zvaigzne mirst dabīgā nāvē
  Pat katra galaktika mirst dabīgā nāvē.
  Novēliet man elles uguņus, bet tā tas ir. Punkts. Nekādi dievi vai krievi to nevar mainīt.

 2. Roberto:


  Ateisti, ko par Dievu vēstī daba?
  http://www.ebaznica.lv/?p=4619Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.