296. Kas ir iestādījis Svēto kristību?


Mirst svētītā ūdens dēļ

Aizvadītās nedēļas nogalē Ganas galvaspilsētā Akrā notikušā dziedināšanas dievkalpojuma laikā bojā gājuši četri cilvēki un vēl 30 tikuši smagi ievainoti.


Tūkstošiem baznīcēnu bija pulcējušies uz kārtējo Nigērijas sludinātāja T. B. Džošua pasākumu, kura laikā parasti tiek pravietots par pasaules notikumiem un darīti dažādi brīnumi.

Šoreiz sanāksmes laikā tika dāļāts īpaši svētīts ūdens, kas palīdzot pret visām kaitēm. Brīdi, kad notika brīnumlīdzekļa dāvināšana, notikusi traģēdija. Sanākušais ļaužu pūlis kļuva nevaldāms, aizmugurē esošie sāka spiesties uz priekšu, daudzi burzmā krita un tika samīti.

Patlaban policija mēģina noskaidrot notikušās negadījuma iemeslus.

T. B. Džošua ir viens no ietekmīgākajiem Āfrikas sludinātājiem, kurš specializējies ticības dziedināšanā. Viņš vada milzīgu harizmātisko kristiešu kustību The Synagogue – Church of All Nations , kā arī ir televīzijas evaņģēlists iekš Emmanuel TV.

Savukārt Gana ir visreliģiozākā valsts pasaulē, kur lielākā daļa iedzīvotāju ir kristieši. Ganas kristiešu vidū ļoti populāras ir tieši harizmātiskās kustības.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.