309. Kas dod kristībai glābjošu spēku?


Milzīgs krusts tuksnesī

Kāds uzņēmīgs laulāto pāris no ASV ir apņēmības pilns Nevadas tuksnesī uzbūvēt kristīgo apbedījumu vietu, kurš izskatīsies kā milzīgs krusts.

milzīgs krusts Nevadas tuksnesī


Pirms pieciem gadiem katoļticīgais Maiks Noulends vairakkārt sapnī bija redzējis milzīgu krustu, kuru viņš uzskatīja par zīmi no augšienes un kopa ar savu sievu ir nolēmis redzēto realizēt dzīvē.

Iecerētais objekts vienlaicīgi būšot mauzoleja tipa atdusas vieta kristiešu miesām, kuras gaidīs savu augšāmcelšanos, un piemineklis dvēseļu Pestītājam – Jēzum Kristum.

Krusta vienas šķautnes garums būšot gandrīz 1 000 metri, bet otras – 600 metri, savukārt šķautņu platums sasniegšot teju 200 metrus, bet augstums – 60 metri. Aplēsts, ka kopējā apbedījumu vietu ietilpība sasniegšot deviņus miljonus kubikmetru.

Idejas autors apgalvo, ka celtne būšot grandiozāka par Gizas piramīdām, kļūstot par lielāko kristiešu celtni pasaulē. Saskaņā ar Noulendu ģimenes aplēsēm, lai sāktu prejekta realizāciju ir nepieciešams savākt divus miljonus ASV dolārus un tā uzcelšanai būs nepieciešami divdesmit līdz trīsdesmit gadi.

Ikviens interesents tiek aicināts rezervēt vai nu sev vai nu savam tuviniekiem kapa vietu tuksnesī neesošās kapenēs, ziedojot no 4 000 līdz 30 000 ASV dolāriem un cerot, ka šī nav kārtējā muļķu siena. Patlaban ir pieejama vienīgi projekta vizualizācija:

Birkas: , , , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.