300. Kurus tad īsti ir jākrista?


Miers, augstāks par visu saprašanu

Dieva miers ir miers, kas ir augstāks nekā visa saprašana… Dieva miers ir Dieva uzticamība par spīti visai mūsu neuzticamībai, Dieva mierā mēs esam pasargāti, apsargāti un mīlēti.

Tiesa, tas neatņem pilnībā mūsu rūpes, mūsu atbildību un nemieru, bet aiz šīs visas dzīšanās un rūpēm ir Dieva miera aizsardzība, mēs zinām, ka mēs tiekam nesti ar mūsu dzīvēm un esam vienībā ar Dieva mūžīgo mīlestību, mēs zinām, ka plaisa, ko mēs vienmēr no jauna sāpīgi sajūtam, ir vienmēr no jauna atgādinājums par to, ka Dievs šo plaisu ir aizdarījis, ka Viņš mūs tādus, kādi esam, ir ieaicinājis savā dzīvē.

Mūs kā zemes cilvēkus, kā cilvēkus ar sirdi un maņām, un Bībeles valodā tas ir izteikts tā: ar kaislībām un vajadzībām, sagūstītus pasaules iespaidos. Dieva miers, kas ir augstāks kā jebkura saprašana, lai pasargā mūsu sirdis un mūsu jutekļus Jēzū Kristū (Fil.4:7). Lai viņš sasien mūsu kaislības, lai ņem mūsu domas savā audzināšanā un mūsu prātu un lai vada mūs pie Jēzus Kristus miera, kurš ir runājis, kas mums ir devis sevi Golgātas naktī. Savu mieru es jums dodu, savu mieru es jums atstāju, nevis kā pasaule dod, es jums dodu, lai jūsu sirdis neizbīstas un nebaidās (Jņ.14:27).

Birkas: ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.