24. Kas ir patiesa dievbijība?


Mācītājs laulā savus paziņas?

Viņa e-minece e-pāvests Privātās Dzīves sadaļā “Kāzas” pamanīja pazīstama dievnama altāra fotogrāfiju. Roberto ieinteresēts izlasīja komentāru.

2012. gada 18.-24. septembra izdevums Privātā Dzīve Nr.38 (699) ziņo, ka šovā OKartes skatuve: Dzimuši mūzikai radītās grupas Nu un perkusionists un Radio Spin FM ētera personība Nauris Brikmanis (24) kopā ar viņa ilggadējo simpātiju Aiju Selgu (26) Jāvārdu viens otram teikuši Ķekavas konfesionāli luteriskajā baznīcā.

Sarunā ar izdevumu Privātā Dzīve Nauris Brikmanis atklāj, ka šo baznīcu precinieki izvēlējušies, jo tā ir ļoti skaista un omulīga, savukārt tās mācītājs ir labs viņu paziņa.

e-pāvests iepriekš attēlā redzamos jaunos cilvēkus nebija manījis starp Augsburgas ticības apliecības luterāņiem, tāpēc tas radīja izbrīnu – vai tiešām Ķekavas konfesionāli luteriskajās baznīcas mācītājs laulā cilvēkus, kuri nav piederīgi draudzei?

e-xelece lūdza mācītājam komentēt situāciju.

Izrādās, vaininieks bijis kāds Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītājs, kurš esot izlūdzies iespēju novadīt kāzu ceremoniju saviem paziņam minētajā dievnamā.Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

3 atsauces par “Mācītājs laulā savus paziņas?”

  1. luterānis:


    Eh, heterodoksi paliek heterodoksi, nu jau baznīcas sakuši izīrēt laulību ceremonijām.:-)

  2. talyc:


    niekalbis nezaudēs savu glupību pat ja to piestā grūstin sagrūstu (tas par 06.11.2012 09:59 komentāru)

  3. luterānis:


    Spogulī lūkojoties šo rečitēji.;-)Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.