239. Kādēļ Dievs piedod tavus grēkus jeb taisno tevi?


Mācība par Jaunavu Mariju [4.daļa]

« Lasiet 3.daļu

Šoreiz turpināsim apskatīt RKB mācību par Jaunavu Mariju, proti, par svētvietām. Mēģināsim nepalaist garām maldus, ko slēpj šāda sludināšana un prakse, lai pasargātu sevi no aplamas un nevajadzīgas dievkalpošanas, un paliktu uzticīgi vienīgi Dieva Vārda mācībai par grēku piedošanu vienīgi Jēzus Kristus dēļ. Pateiksimies vienīgi Dievam par viņa mīlesību, kas apliecināta sūtot Dēlu pasaulē, un sargāsimies no elkiem, kā patiesās rūpēs uz to nopietni mudina apustulis Jānis.

Priesteris Slavomirs Oliaks rakstā “Grēksūdzes Sakraments”, mācot par grēku piedošanas nepieciešamību, pamatojas Dievmātes atklāsmēs.

Kad mēs dodamies pie Dievmātes uz Aglonas sanktuāriju, ir ļoti svarīgi un nepieciešami tas, lai arī dvēselē mēs būtu sakārtoti un tīri. Un tādēļ pārdomāsim par šo dvēseles sakārtojumu un tīrību tagad pirms Svētās Mises.

Viena no vizionārēm Medjugorjē Marija Pavloviča redzēja tādu vīziju: kā nokalst zieds; pie kam šī vīzija trīs reizes atkārtojās. Šo vīziju laikā trešā reizē viņa redzēja, kā uz tā ziediņa nokrīt piliens ūdens un pēkšņi momentā šis ziediņš atdzīvojas. Marija Pauloviča nesaprata ko šī parādība nozīmē un prasīja Dievmātei. Un Dievmāte paskaidroja, kā katram ziediņam, lai tas varētu dzīvot, ir nepieciešams mitrums, tāpat arī cilvēka dvēselei, lai tā nenokalstu, ir nepieciešams grēku piedošanas Sakraments.

Vēl uzklausīsim dažas Medžugorjes vizionāru liecības.

Pēdējā ikdienas parādīšanās reizē vizionāram Jakovam Kolo 1998.gada 12.septembrī Dievmāte teica, ka turpmāk viņam būs parādīšanās reizi gadā, 25.decembrī, Ziemassvētku dienā.

Parādīšanās sākās 15:15 [16:15 pēc Latvijas laika] un ilga 8 minūtes. Dievmāte deva sekojošu vēstījumu: “Mīļie bērni! Šodien, kad Jēzus Jums īpašā veidā vēlas dot Savu mieru, Es aicinu Jūs lūgties par mieru savās sirdīs. Bērni, bez miera savās sirdīs Jūs nevarēsit just Jēzus piedzimšanas mīlestību un prieku. Tāpēc, bērniņi, šodien īpašā veidā atveriet savas sirdis un sāciet lūgties! Tikai ar lūgšanas un pilnīgas paļaušanās palīdzību Jūsu sirdis piepildīsies ar Jēzus mīlestību un mieru. Es svētīju Jūs ar Savu Mātes svētību.”

Dievmātes vēstījums, kas dots Jakovam 1998.gada 25.decembrī. Parādīšanās ilga 12 minūtes. Tā sākās 11:50. Dievmāte bija priecīga un sveicināja Jakovu kā parasti: “Slavēts Jēzus!”. Viņa sacīja: “Dārgie bērni! Šodien, Mana Dēla dzimšanas dienā Mana Sirds pārplūst neizmērojamā priekā, mīlestībā un mierā. Kā jūsu Māte Es vēlu jums katram just sirdī to pašu prieku, mieru un mīlestību. Tādēļ nebaidieties atvērt savu sirdi un pilnībā uzticēt sevi Jēzum, jo tikai tā Viņš varēs ieiet jūsu sirdī un piepildīt to ar mīlestību, mieru un prieku! Es jūs svētu ar Savu Mātes Svētību!”

Pēdējā ikdienas parādīšanās reizē Jēkabam Kolo, kas notika 1998.gada 12.septembrī, Dievmāte apsolīja, ka turpmāk viņam būs viena parādīšanās gadā 25.decembrī, Ziemassvētku dienā. Tā bija arī šogad. Dievmāte viņam parādījās 17:20, un bija kopā ar Jēkabu 7 minūtes. Dievmāte deva sekojošu Vēstījumu: “Mīļie bērni! Šodien mīlestības un miera dienā ar Jēzu Manās rokās Es Jūs aicinu uz lūgšanu par mieru. Bērniņi, bez Dieva un lūgšanas Jūs nevarat iemantot mieru. Tālab, bērniņi, atveriet savu sirdi, lai Miera Karalis varētu piedzimt Jūsu sirdī! Tikai šādi Jūs varēsit liecināt un nest Dieva mieru šai nemierpilnajai pasaulei! Es esmu ar Jums un svētīju Jūs ar Savu Mātes svētību!”

Apskatīsim vēl vienu vēstījumu, kas labi parāda to būtību un saturu.

Mīļie bērni! Šodien es jūs aicinu lūgšanā atvērt sevi Dievam, lai Svētais Gars jūsos un caur jums sāktu darīt brīnumus. Es esmu ar jums un par katru no jums aizbilstu Dievam, jo, mīļie bērni, katrs no jums ir svarīgs manā svētdarīšanas plānā. Es jūs aicinu, kļūstiet par labā un miera nesējiem! Dievs var jums dot mieru tikai tad, kad jūs atgriežaties un lūdzaties. Tāpēc, mani mīļie bērniņi, lūdzieties, lūdzieties, lūdzieties un dariet to, ko jums iedveš Svētais Gars. Paldies, ka sekojiet manam aicinājumam!

Grāmatas par Medžugorji autore raksta:

1998.gada oktobrī arī es biju šinī burvīgajā vietā, kur visas nesaprašanās un naids cilvēku starpā kūst kā sniegs pavasara saulītē un, atgriezies mājās, izveidoju šo grāmatu, par kuras iznākšanu jāpateicas daudzām laimīgām sakritībām. Protams, tā varēja būt labāka, bet… mēs vienmēr taču darām, cik labi vien dotajā situācijā iespējams. Kas gan arī ir grāmata…? Katrs cilvēks taču ir atvērta grāmata; Dieva grāmata, kas rakstīta šai pasaulei!

Šinī Medžugorjes grāmatā ir meklētas un atrastas paralēles starp nozīmīgākajiem pasaules notikumiem pēdējos pāris gadu desmitos un Dievmātes aicinājumiem un darbību. Pāvests Jānis Pāvils II, kodolatbruņošanās, Reigans un Gorbačovs, Baltijas atmoda, Polijas revolūcija – tās visas ir lielākās šī laikmeta zīmes, un Dievmāte pie tām ir pielikusi savu roku… taču, kā viņa saka: “Šis ir žēlastību laiks!” Vai tas tāds būs vienmēr? Tādēļ steigsimies darīt labu! Steigsimies DARĪT!

Visbeidzot izdevumā “Krustceles” rakstā par Pasules svētvietām [nevis joku lapā] rakstīts par Jaunavu no Gvadalupes, ko īpašā veidā godinājuši visi XX gadsimta pāvesti. Šobrīd šis jaunavas attēls glabājas aiz necauršaujama stikla un esot mātes cerībās. Raksta nobeigumā lasām:

Jaunavai no Gvadalupes ir tās septiņas tipiskas melnās strīpas pār klēpi, kuru nozīmi zin katrs acteks – šī sieviete ir gaidībās. Lai to apstiprinātu, 1991.gadā meksikāņu bīskapu konferencē tika lūgts veikt attēla fonogrammu, pētījumu, lai noteiktu nedzimušā bērna sirdspukstus. 1995.gadā P.Mario Rojass, Meksikas Pāvesta Universitātes profesors, ar sirdspukstu izmeklēšanas metodi izdarīja neticamu atklājumu – uz attēla Marijas klēpja apvidū nepārprotami bija dzirdami sirdspuksti. Turklāt režisora Džona Bērda videouzņēmumi tieši tajā pašā vietā parādīja kustības, ko var novērot sievietēm, kas ir pēdējā grūtniecības stadijā.

Pēc šī revolucionārā atklājuma pazīstamais ginekologs Dr.Karloss Fernandess del Kastillo pēc Rojasa pasūtījuma vēlreiz uz attēla veica izmeklēšanu. Gala slēdzienā viņš varēja apstiprināt jau esošos pierādījumus. Pēc tiem sieviete uz Gvadalupes attēla neapšaubāmi gaida bērnu, kas viņas klēpī guļ ar galvu uz leju, t.s. kreisajā pozīcijā. Ārsts pabeidza savu ziņojumu ar norādi, ka šeit ir runa par normālu, veselīgu grūtniecību un bērna dzimšana ir tuvu.

Lasiet arī 5.daļu »Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

7 atsauces par “Mācība par Jaunavu Mariju [4.daļa]”

 1. moritz:


  Šobrīd šis jaunavas attēls glabājas aiz necauršaujama stikla un esot mātes cerībās…
  ***
  vai tas ir, ko lasu? wow-wow-uweeewuaaa! yagshemash!!!

 2. Roberto:


  starpcitu šodien Gvadalupe ir vislielākā Marijas svētceļojumu vieta pasaulē, uz kurieni ik gadus dodas ap 20 mlj. svētceļnieku.

  vēl “Krustcelēs” rakstīts, ka: “visi, ticigi vai nē, atrod Gvadalupes jaunavā ko tādu, ko viņi var mīlēt un godināt.”

 3. moritz:


  a korobeinjikovu mnogo nje nado… po desjatocke za orderochek i… :D

 4. jenoc:


  kad ta būs dzemdības,un kas piedzims?gleznā parādīsies bēbis,vaidzēs nabas saiti pārgriezt?:)))))
  vienkārši p—-ec.20 ļimoni ik gadu vazājās aiz deguna.

 5. moritz:


  vecii, bet no katra tikai 1 euro panjemt… cik pieticiigs vaariijiens… :)

 6. talyc:


  ginekologs Dr.Karloss Fernandess del Kastillo šeit ir ņe pričom (viņa jomā) kā speciālistam viņam nesagādāja lielas grūtības pateikt, ka sieviete (kas pozējusi Gvadalupes attēlam neapšaubāmi gaida bērnu, kas viņas klēpī guļ ar galvu uz leju, t.s. kreisajā pozīcijā.
  - – -
  bet tie, (tipa tādi “Rojasa”s) kas taisa ažiotāžu ap šo (un līdz ar to ierauš piķi no apjātajiem)… tādi, kuri citu garīgajai āzēšanai nelietīgi izmanto dažādu laicīgu speciālistu pakalpojumus… tie gan būtu saucami pie atbildības par krāpniecisku darbību iedzīvošanās nolūkos.
  - – -
  un tie visi, kas maldus atbalstījuši (tajā skaitā XXgs.pāvesti), ir līdzatbildīgi un līdzvainīgi atbilstoši pastāvošajai likumdošanai

 7. Dona:


  Izlasiiju, padomaaju un pareekjinaaju, ka tam beernam tagadinj vajadzeetu buut apmeeram 12 gadus vecam! Kaapeec nav nekaadu zinju par vinju?Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.