20. Kā elku kalpība izpaužas pasaulē?


Luteriskais taxi

Sanktpēterburgā iespējams izmantot uzņēmuma “Luteriskais taxi” pārvadāšanas pakalpojumus. Interesanti, kas tas ir par uzņēmumu?

Noskaidrojās, ka “Лютеранское такси” dibinātājus iedvesmoja Maskavas uzņēmuma “Православное такси” [Pareizticīgais taxi] panākumi.

Lai gan Krievija tradicionāli ir pareizticīgo zeme, un luterāņiem nav ikonkas, laikraksta un neskaitāmu garīgo dziesmu un psalmu dziedājumu, tomēr uzņēmēji nedomā padodies.

“Luterāņu taxi” brauciena laikā ir iespējams klausīties Baha skaņdarbus, kristīgo Šansonu vai Radio “Maria.” Vēl iespējams izlasīt pareizticīgo laikrakstu, kurš, uzņēmējuprāt, ir starpkonfesionāls.

Tāpat kļuva skaidrs, ka būtībā šis taksometru uzņēmums neatšķiras no desmitiem citu līdzīgu uzņēmumu, turklāt par uzņēmēju konfesionālo piederību precīzas informācijas nav.

Jācer, ka šis reklāmas paņēmies ļaus ne vien pelnīt uzņēmumam, bet arī pieaugt patiesā ticībā tā klientiem.

Iespējams, kādam dievbijīgam pasažierim šis pakalpojums liksies vilinošs, jo steidzoties caur sastrēgumu nosprostotajām ielām, viņš varēs kavēties lūgšanās un Dieva vārda pārdomās, nevis lamāt valdību un citus vadītājus.

Turklāt nav pamata uztraukties jūdiem, musulmaņiem, budistiem un pāvestiešiem. Gan jau pavisam drīz arī jums būs savi taxi.Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.