217. Kā tu pastāvēsi ticībā?


Lūgšana Vasarsvētkos

Ak, Dievs, Tu esi cilvēku draugs, tev ir patika pie cilvēku bērniem.

lūgšana vasarsvētkos

Kas ir cilvēks, ka Tu viņu piemini, un cilvēka bērns, ka Tu viņu uzlūko? Kas ir cilvēka sirds, ka Tu tajā gribi dzīvot kā savā baznīcā?

Ak, mūžīgais Dievs, ja Tu meklē mūsu sirdis, tad ņem savu mājvietu, kur tev labpatīk. Še ir mūsu sirdi. Izmēz no tām visu blēdību, šķīstī tās ar savām asinīm, apgaismo tās ar savu Svēto Garu.

Ak, kaut mēs saprastu, kāds tas mums ir gods, ka esam tavi draugi. Tad mēs pasaulē nemīlēsim neko citu, kā vienīgi tevi, Tu, Augstais Dievs.

Ak, lai mēs nemīlam vairs pasauli, acu kārību, miesas kārību un lepnu dzīvošanu, bet lai mēs tevi, Tu, Visuvarenais pasaules Valdītāj, mīlam pāri visām lietām, us savu tuvāko kā sevi pašus.

Nāc tad, ak Dievs, ar savu Garu un žēlastību pie mums un mājo mūžīgi mūsu vidū.

Ko tad varēs mums padarīt pausaule kungs pat, ja uzbruks mums savās dusmās, ja Tu esi pie mums?

Valdi mūs, cienītais Svētais Gars, un dod mums atcerēties tavu mācību, ja kādu brīdi atkāpjamies no tava taisnā ceļa, lai tūdaļ atgrieztos.

Dod mums atcerēties tavu iepriecināšanu, kad krītam bēdās, ka Tu esi mūsu vislabākais Draugs un Palīgs. Tu, Dievs, esi mūs mīlējis pirms pasaules iesākuma, Tu mīli mūs vēl tagad, Tu mīlēsi mūs mūžīgi mūžos.

Kungs, uz tevi mēs paļaujamies un pielūdzam tevi, kā Tu gribi būt pielūgts:

Mūsu Tēvs debesīs! Svētīts lai top Tavs vārds. Lai nāk Tava valstība. Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes. Mūsu dienišķo maizi dod mums šodien. Un piedod mums mūsu parādus, kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem. Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī no ļauna. Jo Tev pieder valstība, spēks un gods mūžīgi. Āmen.

Birkas: , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.