109. Kā astotais bauslis ir jāpielieto praktiski?


Lieldienas? Jau? Rīt?

Esiet sveicināti reliģiozie!
Esiet sveicināti liekulības pilnie!
Esiet sveicināti visi, kas lielos baros rīt pārpludinās dievnamus visā pasaulē!


Man patiess prieks, ka evaņģēlija vēsts ir aizsniegusi arīdzan jūsu ausis. Protams, ka daudz vairāk es priecātos, ja pestīšanas vēsti jūs ik dienas, ik stundu, ik mirkli nestu savās sirdīs. Tas taču būtu tik jauki, ka arīdzan jūs būtu izglābto kārtā.

Taču arīdzan šādi kopā būt ir ļoti jauki. Tas ir tik mīļi no jūsu puses, ka nākat. Cits biežāk, cits retāk. Dažs var izrauties tikai divas, cits veselas trīs reizes. Bet arī tad, pat ja tikai vienu vienīgu reizīti gadā tu ej e-baznīcā, tā pat mums liels prieks par to.

Tas ir tik aizkustinoši redzēt kā jūs paceļat savas sirdis uz To Kungu; Kā jūs paceļat savas rokas sveicinot. Bet pat ja klusi stāvi malā un vienkārši noskaties uz visu no malas – tā pat paldievs tev, ka tu tur esi. Paldies, ka esi atnācis ar savu svētību.

Tā jau ir – Ne jau visi plātās ardievas mājot savam tuvākajam, dodoties tālā aiz-jūru ceļā. Citam pietiek vien ar acu skatu vai vieglu galvas mājienu. Sirsnīgs paldies mīļo e-pavadītāj, jo mums, ticīgajiem tiešām stāv garš ceļš zem kājām.

Šķiršanās brīži allaž ir emociju pārpilni. Tad mēs atceramies cik daudz viens otram neesam paspējuši pasacīt. Tad mūs arī apdraud neziņa – vai jelkad vēl atkal tiksimies.

Jā, mēs dodamies projām. Mums še nava paliekamas vietas. Jūs jau arī redzat mūs aizejam. Māšana beigsies, rokas nolaidīsies, atvadas mitēsies un Jūs atkal atgriezīsies uz savām mājām, pie savām ikdienas rūpēm līdz nākamajam svētku laikam, un līdz dienai, kad debesis un zeme zudīs un Kristus atkal nāks lai savā godībā tiesātu dzīvos un mirušos.

Tad nu svinēsim šo laiku kopā, Priecāsimies, kamēr neticīgais var līdzās pastāvēt ticīgajiem, jo mums būs jāšķiras – mūžībā mēs būsim vieni no otriem atšķirti.

Tāpēc mēs turam dārgu ikvienu. Gan tos, kuri vēl ir (bet tiem būs rīt) taču kuru vairs nebūs godībā, gan tos, kuri nāks ar mums mūžībā (un tur būs atkal satikšanās prieks).

Un to visu tā brīnišķīgi ir iekārtojis mūsu Kungs un Pestītājs Jēzus Kristus.
Viņam vien lai viss gods, slava un pateicība mūžīgi mūžos. Āmen.

Birkas: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Lieldienas? Jau? Rīt?”

  1. ddauka:


    draugs talyc, kur tev jāiet, to mēs nezinām ;)
    es, iepretim bēgošiem, kam neviens pakaļ nedzenas, palikšu savās draudzēs, kamēr tas Kungs pats nāks man pakaļ. ddaukam nav laika tukšai salmu kulšanai, Kristus avis jāgana…

  2. talyc:


    nu kas jādara, jādaraLasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.