161. Kāds bija Dieva tēls cilvēkā?


Laulības debesīs

Lielbritānijā kāds pārdrošs pāris salaulājies 300 metru augstumā uz divu lidmašīnu spārniem.

24 gadus vecais Darens Makvolterss bija piesiets divplākšņa augšējam spārnam, savukārt viņa 23 gadus vecā līgava Ketija Hodžsone kāzu kleitā lidoja blakus uz līdzīgas lidmašīnas augšējā spārna.

67 gadus vecais mācītājs Džordžs Bringems lidoja pa priekšu uz trešā lidmašīnas spārna un salaulāja jauno pāri ar gaisa satiksmes sakaru sistēmas palīdzību, un notiekošais kāzu viesiem uz zemes tika atskaņots pa skaļruņiem, vēstī laikraksts “Daily Telegraph”.

Ceremonija, kura slikto laika apstākļu dēļ divas reizes tika atlikta, notika virs militārā lidlauka Glosteršīras grāfistes pilsētā Sirenterā.

Fitnesa instruktors Makvolterss sacīja: “Mēs saderinājāmies Brazīlijas lietus mežā, un es vēlējos, lai kāzas [to] pārspētu.”

“Tas bija neticami. Skatīties lejā un redzēt apakšā ģimeni un draugus bija vienkārši neiedomājami. Man trūkst vārdu,” viņš teica.

Viņa sieva, kura strādā par pastnieci, norādīja, ka bērnībā nevarējusi iedomāties, ka apprecēsies uz lidmašīnas spārna: “Kļūstot vecākai, es kļuvu pārdrošāka. Es Darenā atmodinu pārdrošumu – viņš agrāk baidījās no augstuma.”

67 gadus vecais mācītājs sacīja: “Šīs noteikti ir neparastākās kāzas, kuras esmu vadījis. Vienīgais bailīgais brīdis bija, kad man likās, ka aizlidos brilles.”

Pāris uzvilka viens otram gredzenus zālē aviobāzē, un tam sekoja kāzu mielasts un svinības.

Birkas: , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.