199. Kādiem vārdiem Ticības apliecība attēlo mūsu Pestītāja paaugstināšanas stāvokļa atsevišķus brīžus?


Latvijas Luterānis uzticēts e-ntuziastiem

Vakar, Kristus Augšāmcelšanās svētkos, notika KLB valdes kopsapulce, kurā tika nolemts turpmāk uzticēt mājas lapas www.luteranis.lv veidošanu e-ntuziastiem.

e-pāvests par notikušo ir ļoti gandarīts. Viņa e-minence ar jauno projektu saista lielas cerības. “Man patiess prieks, ka KLB valde ir atzinīgi novērtējusi līdzšinējo e-ntuziastu darbu un uzticējusi turpmāk attīstīt un pilnveidot projektu Latvijas Luterānis.”

Arī e-kardinālu kolēģija atzina, ka ar entuziasmu, pacietību un paļāvību uz Dievu var paveikt lielas lietas Dievam par godu un cilvēkiem par svētību.

Atgādinām, ka laikraksts “Latvijas Luterānis” iznāca kopš 1996.gada 16.februāra līdz 2007.gada decembrim. To izdeva SIA “Augsburgas Institūts” (AI) ar “Thoughts of faith” (TOF) finansiālo atbalstu. Kopš 2001.gada mēģinot pāriet no drukāta formāta uz elektronisko tika uzsākts darbs pie “Latvijas Luterāņa” mājas lapas internetā www.luteranis.lv. Pateicoties ziedotāju labvēlībai avīzes izdošana tomēr netika pārtraukta un luteranis.lv kļuva vienīgi par paralēlu projektu laikrakstam.

Diemžēl globālās ekonomiskās krīzes dēļ TOF nespēja nodrošināt AI pieprasīto finansējumu avīzes izdošanai, tādēļ 2007.gada nogalē AI nolēma pārtraukt darbu pie laikraksta “Latvijas Luterānis” un mājas lapas luteranis.lv.

Līdz šim e-ntuziastu vairākkārtējie priekšlikumi AI valdei par projekta luteranis.lv veidošanu tika noraidīti.

Tādēļ var teikt, ka šodien ar e-pāvesta svētību šis senais un daudzu mīlētais dārgums, augšāmceļoties, ir atkal sācis elpot un vēlas dzīvot tālāk. Vai tas notiks ir atkarīgs vienīgi no mūsu lasītājiem.

Dievam ir viss gods un pateicība mūžīgi mūžos. Āmen!Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

2 atsauces par “Latvijas Luterānis uzticēts e-ntuziastiem”

 1. jean:


  Novēlu, lai KLB šis darbs izdodas labāk kā AI!!! man radās vīzija (vision) :), ka luteranis.lv varētu atvieglot ebaznica.lv no smagākas luteriskas teoloģijas, kas šeit reizi pa reizei tiek publicēta.
  Lai pietiek e-tuziasma un ja vēl atrastos kāds ziedotājs šim jaunajam projektam, tad ar jūsu zināšanām par internetu, cerams šis jaunais projekts būs dzīvotājs!
  ac,
  Jean

 2. luterānis:


  Kaut kur jau minēju, cik gan daudz lielāku svētību baznīcai varētu nest šādi projekti kā e-baznīca bez to apriorajiem separātiski sektantiskajiem uzstādījumiem.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.