214. Vai Svētais Gars viens pats veic atgriešanu vai arī cilvēks pats šajā lietā var darboties līdzi?


Kristieši mēdz melot

ASV interneta lapas “ChristiaNet” aptauja liecina, ka daudzi kristieši savā dzīvē nevar iztikt bez melošanas.

No 700 kristiešiem 51 procents apliecina, ka pagājušajā mēnesī ir melojuši. Lielākā daļa aptaujāto skaidro, ka patiesību neesot sacījuši aiz uzmanības un cieņas pret savu sarunu biedru, turklāt daudzi cilvēki uzskata, ka labie meli nav grēks.

Tikai 35 procenti no aptaujātajiem atzīst, ka pagājušajā mēnesī nav melojuši, paskaidrojot: “Meli ir grēks, tā saka Bībele”. Atlikušie četrpadsmit procenti nevar precīzi pateikt, vai pagājušajās četrās nedēļās ir melojuši.

Iespējams, ka viņi to darījuši neapzinoties. “ChristiaNet” prezidents Bils Kupers uzskata, ka ir ļoti svarīgi, lai kristieši nemelotu, jo tā viņi atšķiras no citiem un ar savu piemēru mudina arī citus cilvēkus rīkoties līdzīgi.

Birkas: , , , , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

Viena atsauce par “Kristieši mēdz melot”

  1. Ingars:


    hahaha – ChristiaNet prezidents Bils Kupers uzskata, ka ir ļoti svarīgi, lai kristieši nemelotu, jo tā viņi atšķiras no citiem un ar savu piemēru mudina arī citus cilvēkus rīkoties līdzīgi.

    kur vispār ir bijis kāds cilvēks absolūti patiesīgs??? Bez niecīgākajiem meliem?
    meli ir grēks, kan sliktie, gan “labie un vispār nav tādu labo melu, runa var būt tikai par to, ja ir līdzīga situācija, kā kad netikle izglāba israēla izlūkus un tamlīdzīgi.Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.