53. Par ko Dievs runā otrās plāksnes baušļos?


Kad tu pēdējo reizi atbalstīji Roberto?

28.martā e-baznīcēni atzīmē Viņa e-minences e-meritus e-BAZNICAs e-pāvesta Roberto dzimšanas dienu.

Jau vairāk kā divpadsmit gadus vārdi “virtuālā baznīca” ir neiedomājami bez Roberto. Kopš aicinājuma kalpot interneta vidē, viņš pašaizliedzīgi un nerimstošā e-ntuziasmā ikdienas veic savu kalpošanu pasludinot skaidru kristīgo mācību vispasaules tīmeklī.

Kalpošanas laikā e-pāvests arvien piedzīvo gan personiskus apvainojumus, gan sava darba nopēlumu. Tādēļ, mīļie e-baznīcēni, atbalstīsim Roberto šodien un katru dienu. Tas, ko mēs ikdienas redzam e-BAZNĪCA ir gluži kā aisberga virsotne, bet ieguldītais darbs ir neskaitāmas reizes lielāks.

Tādēļ, lai kūka saldina viņa ikdienu un Dieva vārds mierina sirdi. Lai Pestītājs un uztur dzīvu viņa neatlaidību un fantastiskās darba spējas kalpojot e-BANZĪCĀ.

Dariet visu bez kurnēšanas un šaubīšanās, lai jūs būtu nevainojami un šķīsti, nepeļami Dieva bērni sabojātas un samaitātas paaudzes vidū, un tanī mirdzētu kā spīdekļi pasaulē, turēdami dzīvības vārdu, man par lepnumu uz Jēzus Kristus dienu; tad es veltīgi nebūtu skrējis, nedz veltīgi pūlējies!” [Fil.2:14-16]

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.


Līdzīgās e-publikācijas

6 atsauces par “Kad tu pēdējo reizi atbalstīji Roberto?”

 1. gviclo:


 2. talyc:


  …visās lietās mēs parādāmies kā Dieva kalpi, lielā pacietībā, bēdās, darba grūtībās, bailēs, sitienos, cietumā, uztraukumā, grūtā darbā, bezmiega naktīs, badā, šķīstībā, atziņā, lēnprātībā, laipnībā, Svētajā Garā, neviltotā mīlestībā, patiesības vārdā, Dieva spēkā; ar taisnības ieročiem pa labi un kreisi, ar godu un negodu, ar slavu un neslavu;

  kā viltnieki un tomēr patiesīgi; kā nepazīstami un tomēr pazīstami; kā mirēji, un redzi, mēs dzīvojam; kā pārmācīti un tomēr nenonāvēti; kā noskumuši, bet vienmēr priecīgi; kā nabagi, bet kas dara daudzus bagātus; kā tādi, kam nav nenieka un kam tomēr ir visas lietas. (2.Kor. 6:4-10)

  esi sumināts, Roberto!

 3. Dona:


  Apsveicu Roberto! Lai tavā dzīvē vienmēr saule!

 4. ddauka:


  Sumināts!

 5. Roberto:


  paldies mīļie par sveicināšānu

 6. Svilpaste:


  Mazliet novēlotas fanfaras par godu Roberto!Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.