111. Ko Dievs sargā ar devīto un desmito bausli?


Kā atbildēt sātanismam

Lai ieviestu skaidrību jautājumā par sātanu un it kā viņa rakstiem, kas kopš pagājušā gada nogales ir pieejami grāmatnīcās latviešu valodā, e-BAZNICA turpmāk pirmdienās publicēs rakstu sēriju “Kā atbildēt sātanismam.” Sātanismu kā tēmu ir viegli vai nu popularizēt, vai arī ignorēt. Bet mēs, tāpat kā rakstu autors, mācītājs Brūss G. Frederiksons, vēlamies, lai e-publikācjās apkopotie fakti un padomi palīdzētu lasītājam iegūt reālistisku un bibliski kristīgu attieksmi pret okultismu un sātanismu.

sātana bībele

e-rakstu sērijā “Kā atbildēt sātanismam” autors skaidri iezīmē šo abu sfēru radītos draudus no Bībeles redzespunkta, tāpat arī iesaka, kā sniegt konstruktīvu kristīgu atbildi uz šiem kārdinājumiem un kā izcīnīt kristīgu garīgo cīņu un veidot uzvarām vainagotu dzīvi.

Viņš ir sekojis līdzi sātanismam veltītu grāmatu, žurnālu un citu ziņu izlaidumu straujajai izplatībai un ir izveidojis plašu bibliotēku ar sātanismam un okultismam veltītu literatūru.

Viņš ir uzstājies dažādos baznīcas grupējumos un mācītāju konferencēs un ir vadījis seminārus par kultiem, okultismu, sātanismu un Jaunā laikmeta kustību. Viņš ir bieži sniedzis konsultācijas cilvēkiem, kurus satrauc personiskā saistība ar okultismu, kā arī viņu ģimenes locekļiem un draugiem.

Pašlaik mācītājs Frederiksons kalpo kā vecākais mācītājs Mesijas luterāņu baznīcā Maundsvjuvā, Minesotas štatā.

Birkas: , , , ,Abonē šīs atsauces.
Lasi, domā un raksti*

Ienāc, lai rakstītu.